Служба підтримки GGBet

№10 у рейтингу
68/100
GGbet
gg.bet
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Гаряча лінія GGBet

Телефон гарячої лінії GGBet – +74993463573, працює цілодобово в будь-який день тижня. Час відповіді, в середньому, становить 5 хвилин. На вирішення питання припадає ще до 10 хвилин, якщо потрібно більше часу на пошук і підтвердження даних, цей термін може затягнутися. Відповідають російською мовою.

Цей номер вважається основним, незважаючи на те, що він російський. Користувачі з інших країн можуть звертатися за номером +442037691962. Там говорять англійською, китайською та португальською мовами. Телефон теж працює цілодобово.

Перейти на сайт

E-mail і онлайн-чат

Звернутися за допомогою також можна, написавши листа на електронну пошту ГГ Бет за адресою support@gg.bet. Середній час відповіді складає всього лише 30 хвилин, що є прекрасним показником. Писати бажано на одній із мов, згаданих вище, інакше максимум, що зможуть зробити співробітники служби підтримки, так це скористатися одним з онлайн перекладачів. В такому випадку переклад навряд чи буде в повній мірі коректним.

На сайті GGBet є онлайн-чат. Щоб використовувати його, натисніть кнопку «Support 24/7». Зверніть увагу на один з розділів допомоги, які з’являться у вікні чату. Можливо, там є відповідь на ваше запитання, а якщо це не так, натисніть «Відкрити чат з оператором» і введіть своє повідомлення.

Після кожного використання листування буде зберігатися в історії. Писати краще російською, англійською, китайською або португальською мовою, попередньо переключивши мову вгорі сайту. Час відповіді становить всього лише 2 хвилини.

Інші способи зв’язку

Служба підтримки GGBet працює тільки через три способи, описані вище.

Посетить зеркало

FAQ

Наскільки якісно працюють оператори GG Bet?
Який максимальний термін вирішення проблеми?
Служба підтримки компанії Служба підтримки компанії
Live-чат
Live-чат
Є
Email
Email
support@ggbet.com
Телефон
Телефон
7 (499) 346-35-73
Перейти на сайт
gg.bet
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі