Відгуки про БК GGBet

№10 у рейтингу
68/100
GGbet
gg.bet
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Судячи з відгуків про ГГ Бет, букмекерська контора сильно змінилася за останні роки. Раніше у неї було чимало проблем – довгий розрахунок ставок (іноді по 2-3 дні), незрозуміла і практично непрохідна ідентифікація (фотографії перевіряли місяцями), складна бонусна програма і багато чого ще. Зараз ситуація абсолютно інша. Видно, що керівництво дало завдання поліпшити компанію і всі співробітники впоралися з нею.

Інші відгуки про GGBet свідчать, що букмекер чесний, не обманює. Розрахунок ставок швидкий і відповідає результату матчу, гроші виводяться в зазначені на сайті терміни. Також наголошується хороша робота служби підтримки – реагують швидко, на питання відповідають чітко.

Отримати бонус

Адміністрація просить більшість клієнтів проходити верифікацію, що подобається далеко не всім. Але це нормальна процедура, яка є практично у всіх букмекерських конторах світу. Деякі пишуть, що у них перевірка займає всього лише 2 години, що для офшорної контори прекрасний показник.

На сайті Betline.com.ua ви знайдете інші статті, присвячені букмекерській конторі GGBet. Вони допоможуть вам зробити об’єктивний висновок про БК і вирішити, чи варто грати тут.

Відгуки гравців
Вам є про що розповісти? Ми були б раді це почути! Залиште ваш відгук про досвід співпраці з букмекером GGbet і допоможіть іншим людям обрати надійну контору
Відгуків (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Перейти на сайт
gg.bet
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду