Дзеркало і альтернативний доступ до GGBet

№10 у рейтингу
68/100
GGbet
gg.bet
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Чому блокують БК GGBet

Дана букмекерська контора є міжнародною і діє на підставі ліцензії Кюрасао, про що сказано на офіційному сайті. У багатьох країнах GGBet не є легальною, тому і блокується. В Україні на даний момент сайт відкрити можна, але зареєструватися там не вийде.

Так, можна використовувати один із способів обходу блокування, описаних нижче, але потім все одно доведеться проходити верифікацію, тобто підтверджувати особи за допомогою документів. Зробити це за допомогою обходу блокування сайту вже не вийде. Тому і намагатися немає сенсу.

Відвідати дзеркало

Але якщо ви зіткнулися із ситуацією, при якій ви зареєструвалися на сайті, а потім він чомусь не відкривається (і справа не в вашому інтернеті і гаджеті), можна попросити дзеркало GGBet у служби підтримки компанії.

Як знайти робоче дзеркало ГГ Бет

Дзеркало – це альтернативна адреса сайту букмекерської контори. Майже у всіх беттінг сайтів в інтернеті є кілька посилань. Щоб дізнатися таку для GGBet, зробіть ось що:

  1. Зателефонуйте +74993463573, якщо розмовляєте російською +442037691962 якщо англійською (цей же номер призначений для тих, хто телефонує з інших країн, не з Росії і розмовляє не російською). Поясніть оператору ситуацію, будьте готові підтвердити, що саме ви є власником свого акаунту. Наприклад, зробити це можна, якщо згадаєте останні ставки і фінансові операції.
  2. Напишіть на електронну пошту support@gg.bet. Опишіть ситуацію, але в текстовому вигляді. Цілком можливо, після цього адміністратор зв’яжеться з вами по відеозв’язку або телефону.
  3. Знайдіть офіційне співтовариство букмекера в одній із соціальних мереж. Попросіть посилання на чинне дзеркало ГГ Бет у адміністратора.

Як обійти блокування GGBet без дзеркала

Є й інші способи зайти на сайт, незважаючи на блокування:

  1. Встановіть в браузер розширення VPN або proxy. Принцип функціонування у них різний, але дія одна і та ж – ви заходите на сайт нібито з іншої країни. Якщо в розширенні є така можливість, в якості цієї країни варто вибирати Російську Федерацію. У магазині розширень і додатків краще завантажувати той плагін, у якого найвища оцінка.
  2. Встановіть програму VPN або proxy на комп’ютер / смартфон / планшет. Тоді вона буде діяти для всіх браузерів і інших програм, пов’язаних з інтернетом.
  3. Встановіть браузер Opera (в ньому вже є вбудований VPN) або TOR і заходите на сайт тільки з їх допомогою.

Багато хто запитує про те, що краще – VPN або proxy. Виходячи з практики, VPN трохи більш ефективний в питаннях маскування користувача, а proxy легший для системи (для слабких пристроїв це особливо важливо). Часом VPN дозволяє заходити на сайти, коли proxy не справляється з цим завданням.

Відвідати сайт

FAQ

Чи можна завантажити дзеркало ГГ Бет?
Чи потрібно платити за використання дзеркала БК?
Перейти на сайт
gg.bet
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі