Бонуси GGbet

№10 у рейтингу
68/100
GGbet
gg.bet
200 EUR
Вітальний бонус для нових гравців
Код не потрібен

Букмекерська контора GGbet.com орієнтована на жителів багатьох країн, включаючи Україну. Правда, виконувати розрахунки в гривнях тут не можна. Зручніше за все буде використовувати євро.

100% на перший депозит до 200 євро

БК ГГбет пропонує своїм новим клієнтам отримати бонус у розмірі 100% від першого поповнення рахунку. Мінімально можна внести 10 євро, максимально – 200 (можна і більше, але тоді бонус все одно буде дорівнювати 200 одиниць європейської валюти). Відіграш проводиться в 14-кратному розмірі коефіцієнтами від 1.75 протягом 14 днів.

Наведемо приклад, щоб краще зрозуміти ці умови. Ви поповнили рахунок на 90 євро. Ще 90 були зараховані на бонусний рахунок. Але щоб скористатися ними, вам потрібно проставити ще 90 * 20 = 1800 євро протягом 14 днів після поповнення. Врахуйте – потрібно, щоб до цього моменту все парі були не просто зроблені, але і розраховані.

Інші акції

У ГГ Бет велика бонусна програма. Тут регулярно розігруються різні призи. Найчастіше можна отримати фрібети. Умови зазвичай подібні тим, що ми розібрали у вітальному пропозиції. Потрібно поповнити рахунок на певну суму, а щоб отримати ще стільки ж у вигляді фрібета, потрібно проставити її в 15-25-кратному розмірі ставками з коефіцієнтом не менше 1.75. Зазвичай є обмеження на максимальну суму поповнення. Іноді в акції вказано, на яке саме змагання потрібно ставити гроші для відіграшу або витратити фрібет.

Нерідко пропонується кешбек, тобто повернення до 25% від програних коштів. Іноді цей вид бонусу з’єднується з попереднім, тобто можна, наприклад, поповнити рахунок і отримати 150% бонус на депозит і 10% кешбек. Повернення може проводитися на рахунок або у вигляді безкоштовної ставки, тобто фрібета.

Бувають також акції з розіграшем зброї або інших предметів для конкретних ігор, а також різних видів техніки. Іноді заклик виграють ті, кого вибере генератор випадкових чисел серед бетторів, які виконають певні умови. А в інших випадках потрібно перемогти в змаганні, наприклад, зробити більше виграшних ставок, ніж інші.

Отримати бонус 200 EUR
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі