Додатки GGbet

№10 у рейтингу
68/100
GGbet
gg.bet
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

У 2016 році на міжнародний беттінговий ринок вийшов цікавий букмекерський онлайн-проект – ГГбет. Ця контора зареєстрована на Кіпрі, а її особливість полягає в тому, що букмекер спеціалізується на кіберспортивному беттінгу. Тут дуже широке охоплення турнірів і подій в сфері e-Sports.

У багатьох користувачів порталу виникає питання про те, де і як завантажити GGbet на Андроїд або Айфон. Станом на 2020 рік БК ГГбет не випустять для своїх клієнтів мобільні додатки. Розглянемо основні причини цього і перспективи розробки таких необхідних програм.

Як завантажити GG.bet на Android

Поки власники і адміністрація букмекера не повідомляють про плани запуску додатку GGbet для Android. Справа в тому, що кілька років тому цей ресурс був запущений колективом ентузіастів. Вони планували створити невелику, але зручну платформу для фанатів кіберспорту. Тоді в лініях традиційних БК ще не було широкої пропозиції для ставок на кіберспортивні змагання.

Але виявилося, що попит на таку послугу досить високий. На сайті почало реєструватися багато клієнтів. Паралельно з кіберспортивним розділом була створена категорія з традиційними видами спорту. З огляду на підвищену популярність пропонованих послуг і вибухове зростання аудиторії користувачів порталу, можна розраховувати на те, що його власники зможуть виділять кошти для розробки і впровадження мобільного додатку. Поки ж завантажити GGbet на Андроїд у вас ніяк не вдасться.

Як завантажити GG.bet на iOS

В офіційному онлайн-каталозі софту App Store теж немає сенсу шукати додаток GGbet для iOS. Спочатку розробники букмекерської компанії ГГбет орієнтувалися на клієнтів, зацікавлених у ставках на кіберспорт. Відео-стрім у більшості дисциплін e-Sports зручніше дивитися на моніторі комп’ютера або ноутбука. На невеликому екрані телефону складно впіймати всі нюанси і рухи у віртуальній грі.

Тому з самого початку не ставилося завдання розробляти мобільний додаток. Однак сьогодні є запит на такий софт. Більш того, у російського аналогу GGbet.ru вже є додаток під iOS. Тому можна сподіватися і на те, що незабаром буде запущена аналогічна платформа від офшорного букмекера під аналогічним брендом.

Огляд функціональних можливостей

Незважаючи на те, що завантажити GGbet на iOS та Android поки неможливо, ми вже можемо припустити, як такий додаток буде виглядати. Справа в тому, що у букмекера є добре сформована і оптимізована мобільна версія. У ній представлені такі беттінгові і функціональні можливості:

  1. Реєстрація. Як і на основному сайті, для створення профілю тут використовується e-mail із подальшим підтвердженням або персоналізований акаунт у популярних соціальних мережах.
  2. Поповнення депозиту. Для цього можна користуватися картами, міжнародними платіжними системами, електронними гаманцями, криптовалютами та ін.
  3. Оформлення ставок. У купоні можна сформувати класичні варіанти парі: ординар, експрес, система. Ставки доступні за прематчевою лінією, в Live-режимі, за аутрайтами.
  4. Гемблінговий розділ. Тут можна грати на слотах, в лотерею Бінго, покер та інші розваги, характерні для онлайн-казино.
  5. Зв’язок із операторами техпідтримки. Для цього працює живий чат, але можна також скористатися контактним e-mail або телефоном гарячої лінії.

Швидше за все, всі перераховані опції, що працюють у мобільній версії GGbet, будуть доступні і в додатку, якщо він буде запущений.

Версії та додатки Версії та додатки
Mobile
Android
iOS
Реєстрація
True
False
False
Поповнення та виплати
True
False
False
Трансляції
True
False
False
Онлайн чат
True
False
False
Перейти на сайт
gg.bet
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі