Особистий кабінет GGBet

№10 у рейтингу
68/100
GGbet
gg.bet
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Вхід в обліковий запис GGBet

Щоб авторизуватися, на головній сторінці потрібно натиснути кнопку «Увійти», після чого ввести логін або адресу електронної пошти та пароль. В кінці натисніть «Увійти» у вікні. Для зручності ви можете поставити галочку біля напису «Запам’ятати». Після цього вам не потрібно буде кожен раз вводити логін і пароль, вони будуть вказані в потрібних полях автоматично.

Перейти на сайт

Функціональні можливості особистого кабінету ГГ Бет

Всі кнопки, які стосуються особистого кабінету, будуть зосереджені вгорі праворуч. Наприклад, там є кнопка у вигляді конверта, вона дозволяє побачити особисті повідомлення про бонуси, спеціальні ставки, запити на верифікацію рахунку та інші оповіщення. Коли ви наведете курсор миші на піктограму конверта, нижче з’явиться короткий зміст останнього листа. Щоб відкрити його, натисніть «Читати далі».

Щоб відкрити інші функції особистого кабінету gg.bet, натисніть на свій e-mail. Відкриється нове вікно, в якому можна побачити наступне:

  1. Мої дані. Тут вказуються особисті дані клієнта, необхідні для верифікації. Важливо вказувати вірну інформацію, відповідну документам, що посвідчують особу.
  2. Каса. Сюди також можна перейти, якщо натиснути кнопку «Каса» на головній сторінці. Даний розділ дозволяє поповнити рахунок і вивести гроші.
  3. Баланс. Дозволяє переглянути стан основного і бонусного рахунку, а також кількість грошей, доступних до виведення. Вони залежать від того, чи відіграний бонус. Нижче відображаються всі спеціальні пропозиції клієнта, в яких він бере участь.
  4. Мої бонуси. Тут можна подивитися доступні бонуси (не ті, в яких ви вже берете участь, а ті, в яких ще можете брати участь). Обов’язково ознайомтеся з усіма умовами пропозиції, а потім натисніть кнопку «Активувати», якщо хочете скористатися одним із них. Тут же можна ввести промокод, який ви отримали від адміністрації.
  5. Історія платежів. Відображаються всі транзакції – поповнення рахунку і виведення грошей. Можна подивитися незавершені і виконані заявки. Вони відображаються в форматі суми, дати, типу, системи (способу) і статусу (виконано, очікується, відмовлено).
  6. Історія ставок або кнопка «Мої ставки» на головній сторінці. Точно так же, як фінансові операції, відображаються і всі парі. Можна побачити номер квитка, список подій, коефіцієнт, суму і статус (розраховано, виграш, програш).
  7. Історія бонусів. У такому ж форматі, як і в двох попередніх розділах, відображаються бонуси, можна дивитися дату, суму і тип.
  8. Запросити друзів. Букмекерська контора GG Bet дає винагороду 10 євро, якщо реферал зареєструється і поповнить рахунок на цю суму. В особистому кабінеті можна отримати посилання, щоб потім скинути її другу.

Отримати бонус

Проблеми зі входом в GGBet

Якщо у вас виникли проблеми із входом, перевірте правильність тих даних, які ви вводите. Також при вході є можливість скинути пароль. Для цього натисніть напис «Забули пароль?», Введіть e-mail, перейдіть за посиланням, яке прийде на нього і встановіть новий пароль.

Часто задавані питання

Які налаштування є в особистому кабінеті ГГ Бет?
Що робити, якщо не виходить відновити пароль?
Чи підійдуть дані від gg.bet для ggbet.ru і навпаки?
Перейти на сайт
gg.bet
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі