Служба підтримки ФавБет

№2 у рейтингу
82/100
FavBet
favbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Основна діяльність компанії ФавБет зосереджена в онлайні. Тому для обслуговування клієнтів і оперативної відповіді на їхні питання букмекер має великий штат операторів саппорту. Для зв’язку з ними Ви можете використовувати безліч передбачених конторою способів.

Гаряча лінія ФавБет

Гаряча лінія у звичайному розумінні у букмекера ФавБет не передбачена. Однак Ви можете здійснити дзвінок співробітнику БК безпосередньо з сайту контори. Зв’язок в даному випадку встановлюється за допомогою сервісу Oki-Toki. Для можливості дзвінка Ваш пристрій (смартфон або комп’ютер) повинен мати справний мікрофон.

Лінія контори ФавБет працює цілодобово і без вихідних. За дзвінки з України плата не стягується. Підтримка букмекера працює на декількох мовах, серед яких – українська, російська та англійська. Орієнтовний час очікування з’єднання з оператором ФавБет становить 2-3 хвилини, однак він залежить від завантаженості лінії в певний час доби.

Відвідати сайт

E-mail і онлайн-чат

Для вирішення будь-яких питань ФавБет пропонує відправити лист на офіційну поштову скриньку контори info@favbet.com. Відповісти Вам можуть українською, російською або англійською мовою, в залежності від мови, які Ви використовували для листа. Середній час відповіді – півгодини в робочі дні, кілька годин – на вихідних. Використовуйте цей метод зв’язку для вирішення не термінових проблем, детально описавши в листі суть запиту.
Якщо отримати відповідь потрібно швидко, скористайтеся лайв-чатом на сайті БК. З’єднання з оператором буде здійснено протягом 2-3 хвилин після початку чату.

Інші способи зв’язку

Крім зазначених способів, Ви можете також написати офіційному боту контори в месенджері Телеграм – @FavbetSupportBot. Якщо бот не допоможе вирішити Ваш запит, скористайтеся будь-яким іншим методом зв’язку з співробітником ФавБет.

FAQ

Куди краще звертатися для негайного вирішення питання?
Чи можу я вирішити проблему через гарячу лінію БК Фаворит?
Служба підтримки компанії Служба підтримки компанії
Live-чат
Live-чат
Є
Email
Email
info@favbet.com
Телефон
Телефон
Нет
Перейти на сайт
favbet.com
Автор оглядуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі