Реєстрація та верифікація в ФавБет

№2 у рейтингу
82/100
FavBet
favbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Компанія ФавБет надає можливість здійснювати ставки на спорт дистанційно – за допомогою основного інтернет-ресурсу букмекера. Для отримання доступу до повного функціоналу сайту контори Вам необхідно створити на ньому свій обліковий запис.

Як відкрити рахунок в БК ФавБет

Для переходу до створення особистого кабінету в БК ФавБет потрібно натиснути кнопку «Реєстрація» у правому верхньому кутку сторінки.

Після цього з’явиться діалогове вікно з анкетою для реєстрації акаунта. На першому етапі потрібно вказати наступну інформацію:

  • Адреса електронної пошти, яка буде прив’язана до особистого кабінету;
  • Пароль для подальшої авторизації на сайті.

Другий етап анкети ФавБет передбачає внесення наступних даних:

  • Країна проживання;
  • ПІБ;
  • Дата народження;
  • Стать;
  • Номер мобільного телефону;
  • Секретне питання для відновлення доступу до акаунту. Необхідно вибрати із запропонованих варіантів у випадаючому списку;
  • Відповідь на вказане секретне питання;
  • Промокод – необов’язково, за наявності.

На даному етапі Ви можете дати свою згоду на участь у програмі лояльності букмекера. Це дозволить Вам отримувати бонуси у подальшому. Також потрібно погодитися з підключенням до інформаційної розсилки контори. Відключити цю опцію можна буде пізніше, в налаштуваннях особистого кабінету.

Після кліка по кнопці «Зареєструватися» Ваш аккаунт буде створений. Система запропонує Вам зробити перше поповнення депозиту для гри. Однак внести гроші на рахунок можна буде і пізніше, в будь-який зручний для Вас момент.

Верифікація в букмекерській конторі ФавБет

Повний спектр можливостей на сайті ФавБет гравець може отримати тільки після верифікації свого облікового запису. Зокрема, процедура перевірки документів є обов’язковою для виведення з рахунку суми виграшу.

Букмекер здійснює верифікацію клієнтів дистанційно. Вам необхідно надати співробітнику БК якісну фотографію або скан паспортного документа. Зверніть увагу – кількість сторінок паспорта, які підлягають перевірці, залежить від Вашого віку на момент реєстрації і, відповідно, дати останньої вклеєної в паспорт фотографії.

Фотографії документа потрібно вислати на спеціальну поштову скриньку контори info@favbet.com. В основному процедура верифікації в ФавБет здійснюється протягом 1 робочого дня. При необхідності букмекер може збільшити цей термін, а також витребувати додаткові документи, зокрема, свідоцтво про народження, водійські права, закордонний паспорт, комунальні рахунки, виписку по карті.

За підсумками перевірки документів Ви отримаєте лист від БК ФавБет на Ваш e-mail. Якщо Ви не отримали листа протягом 24 годин після відправлення документів, зверніться в саппорт контори.

Відвідати сайт

Поширені запитання

Чи допускає букмекер реєстрацію декількох акаунтів одного користувача?
Чи можливо змінити зазначені при реєстрації дані в майбутньому?
Чому акаунт не верифікували після перевірки документів?
Реєстрація
favbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі