Дзеркало і альтернативний доступ до ФавБет

№2 у рейтингу
82/100
FavBet
favbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Під «дзеркалом» мається на увазі копія інтернет-ресурсу, розташована на сторонній доменній адресі. Дзеркала використовуються для вирішення ряду завдань – обходу блокування основного сайту, розподілу навантаження на ресурси, гарантії доступу до сайту в разі його технічної несправності. Букмекери активно використовують дзеркала в Інтернеті, не стала винятком і контора ФавБет.

Чому блокують БК ФавБет

Блокування сайту БК ФавБет здійснюються виключно через невідповідність ліцензії БК вимогам закону країни користувача. Свою діяльність контора проводить на підставі субліцензії від 15.10.2019 року, виданої організацією Favorit United N.V. Ця компанія зареєстрована на островах Кюрасао у 2010 році.

У ряді країн діє законодавча заборона на проведення азартних ігор компаніями, що працюють за документами офшорних зон, однією з яких є Кюрасао. Тому гравці з цих держав не мають доступу до основного ресурсу ФавБет. Отже, гра можлива тільки за допомогою дзеркал сайту чи інших способів обходу блокувань.

Як знайти робоче дзеркало ФавБет

Пошук актуального дзеркала можна здійснювати в браузері – серед топових результатів швидше за все буде потрібна Вам адреса. Однак перехід по посиланнях, розміщених на неперевірених джерелах, загрожує можливістю потрапити на ресурс шахраїв і втратити свої кошти.

Уникнути подібних ризиків можна – дізнаватися адресу дзеркала на сьогодні рекомендується виключно в офіційних джерелах контори ФавБет. Основними способами отримати посилання на безпечне дзеркало букмекера є наступні:

  • Зателефонувати оператору букмекера. Це можна зробити безпосередньо з основного сайту БК;
  • Відправити запит за офіційною адресою контори info@favbet.com;
  • Скористатися онлайн-чатом на головному інтернет-ресурсі ФавБет;
  • Знайти робоче посилання в офіційних спільнотах букмекера.

Відвідати дзеркало

Як обійти блокування ФавБет без дзеркала

Деякі беттори вважають пошук дзеркал надто обтяжливим – адже робочі посилання потрібно шукати часто через блокування «копій» сайту ФавБет. Якщо Ви належите до таких гравців, можете скористатися альтернативними методами доступу до здійснення ставок з букмекером:

  • Використання офіційного додатку контори для смартфонів. На даний момент доступний додаток для пристроїв на базі Андроїд, в планах БК – розробка версії і для iOS;
  • За допомогою спеціального браузера Favbet для комп’ютера. Завантажити його можна прямо з сайту контори. Браузер сумісний з ОС Windows, він забезпечує постійний доступ до сайту БК;
  • Через браузери-анонімайзери. Найбільш популярною є програма Tor;
  • За допомогою плагінів для обходу блокування, розроблених для звичайних браузерів. Варіант підійде користувачам усіх популярних браузерів, в тому числі Opera, Google Chrome і Mozilla;
  • З використанням VPN-сервісів, які змінюють IP-адресу Вашого пристрою. Завантажити подібні сервіси можна безкоштовно як для ПК, так і для мобільних пристроїв.

FAQ

Чи безпечно використовувати дзеркала для ставок на спорт?
Чи потрібно створювати новий обліковий запис для кожного дзеркала букмекера?
Чи відрізняються коефіцієнти та вибір подій для ставки на головному сайті та дзеркалах ФавБет?
Перейти на сайт
favbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі