Ставки і лінія ФавБет

№2 у рейтингу
82/100
FavBet
favbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Найбільш важливими характеристиками букмекера для будь-якого беттора є основні ігрові параметри – наданий вибір подій для парі і розмір котирувань. БК ФавБет є одним з лідерів українського ринку, маючи вельми конкурентну лінію, розпис і політику встановлення коефіцієнтів.

Лінія і розпис ФавБет

Спортивна лінія ФавБет є досить широкою – вона містить події більше 25 спортивних дисциплін. Букмекер приймає ставки як на досить популярні в Україні види спорту – футбол, баскетбол, теніс, хокей, так і на екзотичні дисципліни, наприклад, снукер і шахи.

БК має одну з найбільш докладних на ринку кіберспортивну лінію – укласти парі можна на спортивні симулятори, Dota 2, LoL, CS: GO, Overwatch і ряд інших ігор. Також ФавБет пропонує зробити ставку на неспортивні ринки – політику, лотереї, глобальні культурні і суспільні.


Помітний інформаційний блок на сайті ФавБет відведений під найбільш популярні категорії подій. У лівій частині сторінки знаходиться і повний перелік доступних для парі дисциплін.

Топові спортивні дисципліни представлені на ресурсі БК більшістю міжнародних турнірів і національних першостей. Вибір матчів досить великий, наприклад, для головних футбольних ліг Європи передбачено розпис до 3-4 по силі дивізіонів. Особливу увагу БК приділила і спорту в пострадянських країнах – практично на будь-яку спортивну подію в Україні Ви зможете знайти парі на сайті ФавБет.

Крім ставок на матчі, контора дає можливість поставити на трансфери, призначення тренерів і інші навколоспортивні події. Досить докладною є і лінія довгострокових ставок контори – укласти парі можна на результат спортивного сезону в ряді ліг.

Зробити ставку

Глибина розпису на сайті ФавБет середня. За головними футбольними і баскетбольними матчами можна знайти орієнтовно 100-150 різних ринків. Число варіантів парі для популярних змагань з хокею і тенісу знаходиться в межах 50. Решта види спорту, а також маловідомі змагання передбачають не більше декількох десятків ринків для зустрічі.

Укласти парі практично з будь-якого матчу можна за основними ринками – 1Х2, подвійний шанс, тотал, фора, точний рахунок. Також ФавБет реалізував безліч додаткових варіантів для парі. До таких слід віднести ставки на індивідуальні успіхи спортсменів, статистичні показники (наприклад, фоли і кутові), проміжні результати тайму чи іншої частини матчу.

Лайв ставки в ФавБет

Достатньо розробленим є лайв-режим букмекера ФавБет. Головні події в лайв розміщені на стартовій сторінці, для відкриття повної лінії перейдіть в розділ «Live» в хедері ресурсу.

Фільтрація подій в лайв-режимі можлива з виду спорту, часу старту поєдинку або наявності прямої відеотрансляції для матчу. До слова, трансляції на сайті передбачені для багатьох топових спортивних подій. На інші матчі контора дає інтерактивний огляд основних показників зустрічі, в тому числі розкладку актуальної статистики.

Коефіцієнти в лайв-режимі оновлюються щомиті. У купоні реалізована можливість налаштувати повідомлення про зміни котирувань на вибрані для парі результати. Для прискорення Вашої гри в лайв букмекер пропонує сервіс «ставка в один клік». Ви можете вказати бажану суму «швидкої» ставки і здійснювати її без перенесення парі в купон.

У лайв-лінію букмекера ФавБет потрапляє більшість подій, на які можна зробити ставку до їх початку. Розпис по ходу зустрічі дещо вужча, ніж в прематчі – топові ігри передбачають не більше декількох десятків ринків.

Зробити ставку

Коефіцієнти і маржа

БК ФавБет пропонує досить високі котирування для більшості матчів. Найвигідніші ставки в конторі можна зробити на зустрічі топ-рівня – наприклад, в рамках плей-офф Ліги Чемпіонів або на регулярні зустрічі топ-5 європейських футбольних чемпіонатів, матчі NBA, NHL. Непогані коефіцієнти букмекер дає і на український спорт.
Середня маржа в прематч-режимі складає від 3% до 6%, в залежності від рівня ліги або турніру. Коефіцієнти в лайв традиційно нижчі, розмір маржі для парі по ходу матчу – в межах 5-8%.

ФутболФутбол
БаскетболБаскетбол
ХокейХокей
ТенісТеніс
Середня маржа
Маржа
6%
1.9%
5%
4.9%
4.45%
Перейти на сайт
favbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі