Особистий кабінет ФавБет

№2 у рейтингу
82/100
FavBet
favbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Особистий кабінет на сайті букмекера призначений для швидкого доступу гравця до всіх функцій інтернет-ресурсу. Отримати акаунт для здійснення ставок можна після закінчення процедури реєстрації на сайті контори. Свій обліковий запис можна створити і в БК ФавБет.

Вхід в обліковий запис ФавБет

Зайти в особистий кабінет на сайті ФавБет Ви можете в будь-який момент при наявності реєстрації. Для цього клікніть по кнопці «Увійти» в правому верхньому кутку сторінки.

Перед Вами з’явиться діалогове вікно для авторизації. Вам потрібно вказати в ньому своє ім’я користувача (допускається адреса електронної пошти) і пароль, придуманий під час створення облікового запису на сайті.

Після введення потрібних даних і натискання кнопки «Вхід» Вам будуть доступні всі можливості особистого кабінету на сайті ФавБет.

Функціональні можливості особистого кабінету ФавБет

Для переходу до меню акаунта необхідно натиснути на іконку в правому верхньому куті екрану. Перед Вами з’явиться вікно, в якому будуть відображені можливості особистого кабінету.

Основний розділ меню особистого кабінету – «Рахунок». Тут представлена ​​інформація профілю, що зазначена при реєстрації. Редагувати її не можна, зміну прізвища в паспорті можна відобразити тільки при наданні документа в якості доказу. Корекції підлягає тільки номер телефону, до якого прив’язаний акаунт, і пароль для авторизації в системі.

У розділі меню «Баланс» відображено поточний стан Вашого ігрового рахунку. Тут можна внести кошти на депозит, вибравши для цього зручний спосіб. Також цей розділ містить інформацію про всі попередні фінансові операції по Вашому рахунку.

Також меню особистого кабінету на сайті ФавБет має наступні розділи:

  • Ставки. Тут представлені всі зроблені Вами парі на ресурсі букмекера. Для зручності їх можна сортувати по виду спорту, а також за датою здійснення ставки;
  • Клуб. У цьому розділі можна переглянути статус свого облікового запису, а також бонусний баланс в БК. Бали нараховуються в рамках програми лояльності контори за зроблені ставки;
  • Бонуси. Перелік доступних Вам бонусних пропозицій. Вони відфільтровані за видом бонусу;
  • Повідомлення. Розділ з відправленими та отриманими повідомленнями в рамках системи букмекера.

Зробити ставку

Проблеми зі входом у ФавБет

Найчастіше клієнти ФавБет стикаються з наступними труднощами при авторизації:

  • Спливає вікно про помилку в зазначених даних. Перевірте режим розкладки клавіатури та статус кнопки Caps Look, щоб виключити варіант помилки з цих причин. Переконайтеся, що всі дані вказані коректно і правильно – іконка з оком дасть можливість ще раз перевірити пароль. Якщо вся інформація вказана вірно, але вхід недоступний – зверніться в саппорт букмекера;
  • Ви забули пароль для авторизації. Клацніть по полю «Забули пароль?» у вікні входу до системи. Спершу Вам запропонують вказати ім’я користувача/e-mail і ввести капчу з картинки.

На наступному етапі відновлення паролю потрібно дати відповідь на секретне питання, яке Ви вказали при реєстрації акаунта.

Останній крок – встановити новий пароль. Для фіксації його потрібно ввести двічі.

Відвідати сайт

Поширені запитання

Що робити, якщо я забув ім'я користувача для входу в особистий кабінет?
Коли розблокують мій особистий кабінет після 5 невдалих спроб введення паролю?
Перейти на сайт
favbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі