Служба підтримки Фан Спорт

№8 у рейтингу
76/100
Фан Спорт
fan-sport.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Гаряча лінія Фан Спорт

Всі доступні способи зв’язку зі співробітниками технічної підтримки Фан Спорт представлені у секції «Контакти» в нижній частині головної сторінки.

Максимально швидку і розгорнуту відповідь можна отримати, якщо зателефонувати за номером гарячої лінії, причому для жителів України передбачено окремий безкоштовний телефон 0-800-210-668. Також можна дзвонити на міжнародні номери 44-2080-682-811. У конторі є власний call-центр, оператори якого завжди на зв’язку.

E-mail і онлайн-чат

Якщо ви не хочете дзвонити, чи немає такої можливості, завжди можна написати на електронну пошту за адресою support@fan-sport.com. Для контакту із фахівцями служби безпеки пишіть на security@fan-sport.kiev.ua. Плюсом такого способу можна вважати можливість максимально докладного і вдумливого опису ситуації з прикріпленням файлів і скріншотів. Якщо ви хочете отримати відповідь швидше, напишіть в цілодобовий онлайн-чат Fan-Sport. Його піктограма знаходиться в правому нижньому кутку головної сторінки.

У текстовому полі докладно опишіть ваше запитання. Лайв-чат дозволяє прикріпити необхідні матеріали до повідомлень. Для цього достатньо натиснути на зображення скріпки і вказати шлях до потрібного файлу в кореневій папці пристрою.

Відвідати сайт

Інші способи зв’язку

До альтернативних способів можна віднести можливість зворотного зв’язку. Піктограму “live feedback” ви знайдете в нижній частині сторінки. Залиште свій телефонний номер або електронну пошту, і співробітники Фан Спорт вийдуть на зв’язок і поцікавляться, як вирішити вашу проблему.

FAQ

Які питання вирішують фахівці техпідтримки?
Якому способу зв'язку віддати перевагу?
Служба підтримки компанії Служба підтримки компанії
Live-чат
Live-чат
Є
Email
Email
support@fan-sport.com.ua
Телефон
Телефон
0 800 210 668
Перейти на сайт
fan-sport.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі