Реєстрація та верифікація у Фан Спорт

№8 у рейтингу
76/100
Фан Спорт
fan-sport.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Як відкрити рахунок у БК Фан Спорт

Для реєстрації на Фан Спорт необхідно натиснути на зелену кнопку «Реєстрація» у верхній частині екрану. Відкриється вікно, як на скріншоті внизу.

Тут користувачам пропонується пройти процедуру створення облікового запису в один клік, по телефону, через електронну адресу або авторизуватися через месенджери і соціальні мережі (спрощена реєстрація). Ми розглянемо найпростіший і найдоступніший варіант – в 1 клік. Вибирайте країну (в нашому випадку Україна), валюту (гривні). Якщо ви живете в іншій країні, або хочете вибрати іншу валюту – зробіть це у відповідних полях.

За наявності промокоду для отримання привітального бонусу введіть його (не обов’язково). Далі тисніть кнопку «Зареєструватися». Система попросить ввести капчу для підтвердження, що ви не є роботом. Далі з’явиться сповіщення про успішне створення акаунту. Система автоматично придумає логін і пароль, які дозволяють відразу ж авторизуватися на сайті. Також буде запропоновано зберегти вхідні дані в окремому файлі, який надсилається на електронну адресу. Для більшої зручності збереження можливо і у вигляді зображення.

Реєстрація

Верифікація / ідентифікація в букмекерській конторі Фан Спорт

При відкритті особового кабінету новачок відразу побачить пропозицію про прив’язку своєї електронної пошти до створеного акаунту.

Введіть адресу поштової скриньки та натисніть «Прив’язати e-mail». Також в особистому кабінеті можна прив’язати до облікового запису свій телефонний номер. Для цього виберіть відповідний пункт. З’явиться віконце для введення номера. Тут вкажіть телефон і натисніть «Прив’язати».

Щоб активувати обліковий запис, в першу чергу знадобиться підтвердження електронної адреси, введеної при створенні профілю. Час очікування повідомлення зазвичай не перевищує 10 хвилин. Якщо воно не прийшло, потрібно перевірити папку «Спам» або відіслати його повторно.

Натисніть «Завершити реєстрацію». З цього моменту ваш обліковий запис вважається підтвердженим. Ви можете:

  • вільно поповнювати баланс коштами;
  • робити ставки в будь-якому вибраному матчі;
  • відігравати бонуси;
  • знімати грошові кошти відповідно до правил букмекерської компанії.

Потім необхідно пройти верифікацію в Fan Sport. В особистому кабінеті потрібно завантажити документи, що підтверджують вашу особу. На їх розгляд піде кілька днів. Краще це зробити відразу після реєстрації, оскільки букмекер, як правило, запитує ідентифікацію при виведенні.

Відвідати сайт

Часто задавані питання

Що робити, якщо не приходить лист з підтвердженням на електронну адресу?
Як вчинити, якщо забув пароль, вказаний при реєстрації?
Реєстрація
fan-sport.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі