Поповнення та виплати в Фан Спорт

№8 у рейтингу
76/100
Фан Спорт
fan-sport.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Як зробити депозит у Фан Спорт

Зайдіть в свій профіль на сайті букмекерської компанії Fan Sport. У шапці головної сторінки є кнопка «Поповнити». Система запропонує вибрати бонус на перший депозит. Прийміть рішення, чи брати участь в бонусних програмах, або відмовитися від них. Після цього потрібно натиснути на «Вибрати».

Далі відкриється вікно зі списком платіжних систем, доступних для поповнення балансу:

  • банківські карти: Visa, Mastercard;
  • електронні гаманці: Qiwi, Skrill, B-pay, Skrill 1-Tap;
  • платіжні системи: EcoPayz;
  •  інтернет-банкінг: Приват24;
  • карти передоплати: PaySafeCard, Neosurf;
  • криптовалюта: Bitcoin, Dash, Dogecoin, Monero, Etherium, Litecoin, ZCash.

Якщо ви виберете внесення грошей через карти, буде запропоновано поповнити на суму не менше 25 гривень. Необхідно вказати суму, вказану при реєстрації електронної адреси і прізвище / ім’я. Далі тисніть «Підтвердити». Відкриється нова вкладка, де система зажадає вказати номер карти, термін її дії та CVV / CVC код на зворотній стороні картки. Тисніть «Оплатити».

Буде проведений перехід на сторінку оплати, де знадобиться ввести код, присланий в SMS на номер, прив’язаний до карти. Тисніть «Відправити», і кошти моментально будуть зараховані з карти на рахунок. При оплаті за допомогою інших інструментів порядок дій може трохи відрізнятися.

Відвідати сайт

Виведення коштів із Фан Спорт

Для зняття виграних коштів з Fan Sport відкрийте персональну сторінку, натиснувши на кнопку «Особистий кабінет» у верхній частині екрану. Тут виберіть вкладку «Вивести з рахунку». Відкриється список платіжних інструментів, що включають банківські карти, електронні гаманці, платіжні системи, карти передоплати, мобільні платежі, криптовалюта.

Перелік сервісів відрізняється від тих, що запропоновані при поповненні рахунку. Зокрема, з’явилася можливість виведення грошей через мобільні платіжні системи «Мобільні гроші», «МТС Україна» і LifeCell.

Відзначимо, що виведення коштів можливе за реквізитами, які були вказані при поповненні. Майнерів порадує багатий вибір криптовалюти, загальна кількість варіантів тут становить 13. Серед карт передоплати присутня тільки система PaySafeCard. При виведенні на банківську карту потрібно ввести суму, електронну пошту і номер карти. Мінімальне обмеження на зняття становить 40 гривень.

FAQ

Як довго БК Фан Спорт виводить гроші?
Що потрібно для верифікації особи перед зняттям грошей?
Способи платежів Способи платежів
Введення коштів
Виведення коштів
Сума
Час
Комісія
Сума
Час
Комісія
VISA від 1 USD до - Миттєво 0% від 1,5 USD до - до 7 днів 0%MasterCard від 1 USD до - Миттєво 0% від 1,5 USD до - до 7 днів 0%Privat24 від 1 USD до - Миттєво 0% від 1,5 USD до - від 15 хв до 24 годин 0%QIWI від 1 USD до - Миттєво 0% від 1,5 USD до - від 15 хв до 24 годин 0%Skrill від 11,01 USD до - Миттєво 0% від 11,01 USD до - від 15 хв до 24 годин 0%Skrill 1-Tap від 11,01 USD до - Миттєво 0% ecoPayz від 1,5 USD до - Миттєво 0% від 3 USD до - від 15 хв до 24 годин 0%BPAY від 1 USD до - Миттєво 0% Neteller від 1 USD до - Миттєво 0% від 1,5 USD до - від 15 хв до 24 годин 0%Paysafecard від 1 USD до - Миттєво 0% від 1,5 USD до - від 15 хв до 24 годин 0%Bitcoin від 0,11 mBT до - Миттєво 0% від 1,5 USD до - від 15 хв до 24 годин 0%Ethereum від 1 mETH до - Миттєво 0% від 10,52 USD до - від 15 хв до 24 годин 0%
Перейти на сайт
fan-sport.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі