Бонуси Fan Sport

№8 у рейтингу
76/100
Фан Спорт
fan-sport.ua
3000 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Код не потрібен

3000 гривень – саме такий вітальний бонус від Фан Спорт можуть отримати всі нові клієнти букмекера. Компанія не обмежується цією пропозицією. Деталі – далі в статті.

Бонус 3000 гривень на перший депозит

Гравцеві потрібно зареєструватися на сайті. Необхідно поповнити свій депозит на суму від 300 гривень. Бонус 100% буде зарахований на баланс відразу ж після поповнення рахунку. Сума поповнення еквівалентна сумі наданого бонусу. Якщо користувач поповнить рахунок на суму 3500 або 4000 гривень, сума бонусних надходжень в будь-якому випадку буде дорівнювати 3000.

Щоб вивести кошти, потрібно поставити суму бонусу в трикратному розмірі. Таким чином, при зарахуванні 3000 гривень на бонусний рахунок потрібно укласти парі на 9000 одиниць української валюти. Ставити можна тільки на експреси з трьома подіями, а коефіцієнт при цьому повинен бути не менше 1.4.

Інші акційні пропозиції

Акцій у БК Fan Sport також предостатньо:

  1. Беттори можуть укладати парі навіть при нульовому балансі. Купон на довірчу ставку можна знайти в особистому кабінеті.
  2. Також БК дозволяє повністю або частково застрахувати свою ставку, якщо є сумніви у виграші команди. Якщо ставка не виграє, гравцеві повертається застрахована частина.
  3. Букмекерська контора проводить розіграш щотижневих призів. Щоб стати учасником, потрібно грати в ігри від Fan Sport. Призи видаються в грошовому еквіваленті і зараховуються на рахунок гравця протягом 3 днів.
  4. «Козирна середа». Поповніть рахунок на суму від 25 до 1000 гривень кожної середи і отримаєте 80% від неї на бонусний рахунок. Щоб вивести винагороду на основний рахунок, потрібно проставити її суму в 3-кратному розмірі з коефіцієнтом від 1.4 для кожної події. Якщо це експрес, котирування повинне бути не нижче 2.75.
  5. Експрес дня – адміністрація сама складає купон і збільшує на нього коефіцієнт на 10%.
Отримати бонус 3000 UAH
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі