Ставки і лінія Фан Спорт

№8 у рейтингу
76/100
Фан Спорт
fan-sport.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Лінія і розпис Фан Спорт

Для БК Fan Sport характерна наявність широкої лінії на очікувані події – мінімум 30 спортивних різновидів. Тут є доступ до основних видів спорту і величезної кількості рідкісних дисциплін, в числі яких представлені крикет, керлінг, гельський футбол і багато інших. Крім того, пропонується ставити на події не зі світу спорту – прогнози погоди, лотерейні розіграші, політичні вибори. Непогано представлені і заходи зі сфери кіберспорту. Для головних дисциплін є велика кількість змагань і першостей різних держав.

Доступ до лінії Фан Спорт можна отримати, натиснувши на кнопку «Лінія», розташованій в лівій верхній частині офіційного сайту. До уваги користувачів з’явиться сторінка зі списком очікуваних подій і турнірів. Тут можна натиснути на конкретну гру, щоб дізнатися, які варіанти ставок пропонуються.

Лінія містить практично всі важливі ігри та змагання, на які можна укласти парі. У їх числі є навіть телешоу і пропозиції поставити на довгострокові ринки. Розпис теж широкий, особливо у футболі. Крім основних ринків, тут можна зустріти ставки на:

  • жовті і червоні картки;
  •  корнери;
  •  удари по воротах;
  •  порушення правил;
  • положення поза грою;
  • статистику із володіння м’ячем;
  •  комбіновані ставки;
  • голи, Ассіст і інші показники гравців.

Майже кожна популярна футбольна гра пропонує близько 1500 відкритих типів ставок: завдяки цьому Фан Спорт входить в ТОП кращих букмекерів за величиною лінії.

Відвідати сайт

Лайв ставки в Фан Спорт

Для того щоб перейти до події, що йде в режимі реального часу, відкрийте рубрику “Live” в шапці сайту. Цей розділ також включає в себе передматчеві анонси, телевізійні трансляції та матч-трекери, де представлена ​​докладна онлайн-статистика по клубам або окремим спортсменам.

Лінія Live-розділу має досить вражаючий вид. Крім цього, в деяких іграх менш поширених чемпіонатів розпис в лайв виглядає навіть більш привабливо, ніж до початку. Особливий інтерес викликає сервіс Multi-Live: тут формується окрема сторінка, де відслідковуються відразу кілька подій в розширеному форматі.

Окремої згадки заслуговує інформативність live-трекера букмекерської компанії Фан Спорт. Тут в швидкому режимі демонструються відомості за ключовими статистичними параметрами, тоді як більш докладні цифри виводяться на спеціальне табло. До найпопулярніших матчів пропонуються трансляції. Тут також присутній розділ «Експрес-наслідки» і ставки на альтернативні ігри із порівнянням показників конкуруючих колективів, які в цю хвилину не грають між собою.

Зробити ставку

Коефіцієнти і маржа

Коефіцієнти на сайті fan-sport.com, без перебільшень, одні з кращих на букмекерському ринку. Це пов’язано з досить низькою маржею, середній показник якої становить 3,3%. Це значення краще тільки у трьох БК – 1xBet, Pinnacle і Marathonbet.

Найпривабливішим варіантом для ставок є футбол. Тут маржа не буває більше 2%. Хокей теж отримав широке представлення, тут в матчах КХЛ і NHL маржа в середньому становить 4.2%. У тенісі маржинальність трохи вище і досягає 5 відсотків. Коефіцієнти на баскетбол тут відмінні завдяки низькій маржі на рівні 3.8%.

ФутболФутбол
БаскетболБаскетбол
ХокейХокей
ТенісТеніс
Середня маржа
Маржа
1.9%
3.8%
4.2%
5%
3.725%
Перейти на сайт
fan-sport.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі