Додатки Fan Sport

№8 у рейтингу
76/100
Фан Спорт
fan-sport.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Фан-Спорт – відносно молодий букмекер із клієнтською базою, що постійно зростає. Крім основного сайту, БК підготувала якісні мобільні додатки.

Новачкам у ставках на спорт складно зрозуміти, за яким принципом завантажуються та встановлюються беттінг-програми. У цій статті на прикладі додатків Fan Sport для Андроїд та iOS розглянемо, як отримати софт та покажемо, що він собою являє.

Як завантажити Fan Sport на Android

Відразу підкреслимо, що не потрібно шукати додаток Fan Sport на Андроїд в офіційному магазині Google. В Play Market заборонений будь-який софт, пов’язаний з азартними іграми на реальні кошти. Тому для встановлення програми від БК Фан-Спорт доведеться завантажити на свій смартфон спеціальний установчий apk-файл.

Весь процес скачування і інсталяції програми Fan Sport проходить за таким покроковим алгоритму:

  • заходите на мобільну версію порталу Fan-sport.com зі смартфону;
  • натискаєте на банер із посиланням на завантажувальний apk-файл;
  • даєте дозвіл на встановлення додатків із невідомих джерел у діалоговому вікні;
  • після завершення скачування файлу відкриваєте його і підтверджуєте встановлення програми.

Тепер програма повністю готова до використання. Для подальших запусків використовуйте ярлик, який з’явився на екрані вашого мобільного гаджета.

Як завантажити Fan Sport на iOS

Завантажити Фан Спорт на Айфон або інший гаджет від Apple досить просто. Інструкція схожа на ту, що додається вище для Андроїд-пристроїв. Для початку потрібно перейти на мобільний сайт букмекера. Потім вам буде запропоновано завантажити програму на iOS – з’явиться відповідний рекламний банер.

Після натискання на банер ви потрапите в App Store, звідки можна завантажити FanSport на iOS за таким же принципом, як ви встановлюєте інші додатки.

Є альтернативний варіант завантаження. Зайдіть на сайт БК із комп’ютера і перейдіть в розділ мобільних програм і виберіть категорію “Додаток Fan Sport на iOS”. На сторінці, побачите спеціальний QR-код. Відскануйте його за допомогою Айфону, після чого на ваш пристрій автоматично завантажиться потрібна програма.

Огляд функціональних можливостей

Якщо вам вдалося подолати всі складнощі з установкою програми від цієї БК, то в подальшому зможете користуватися такими функціональними можливостями і зручними опціями:

  1. Реєстрація та авторизація. В інтерфейсі є форма створення нового профілю. Але якщо у клієнта вже є акаунт на сайті, то новий заводити не можна, щоб не порушити правило мультиакаунтингу. В такому випадку вхід здійснюється за наявними логіном та паролем.
  2. Поповнення ігрового рахунку та відправлення запитів на виведення коштів. БК Фан-Спорт пропонує широкий вибір платіжних інструментів. Всі вони доступні в мобільному додатку.
  3. Участь у бонусних акціях. У букмекера є щедрі програми лояльності для нових та постійних клієнтів. Крім вітальних бонусів, регулярно проводяться спеціальні події з розіграшами цінних призів, промокодів, фрібетів.
  4. Оформлення ставок на спортивні, кіберспортивні, політичні, культурні події. У широкій лінії Fan Sport кожен бажаючий знайде цікавий для себе матч або змагання. У купоні можна сформувати ординарне, системне або експрес-парі.
  5. Звернення до служби техпідтримки БК. Це можна зробити через онлайн-чат, за телефоном або через e-mail.

Зручний функціонал доповнюється хорошою швидкістю і стабільністю роботи програми.

Версії та додатки Версії та додатки
Mobile
Android
iOS
Реєстрація
True
True
True
Поповнення та виплати
True
True
True
Трансляції
True
True
True
Онлайн чат
False
False
False
Перейти на сайт
fan-sport.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі