Особистий кабінет Фан Спорт

№8 у рейтингу
76/100
Фан Спорт
fan-sport.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Вхід в обліковий запис Фан Спорт

Увійти в свій особистий кабінет на сайті FanSport може кожен користувач, який раніше пройшов реєстрацію. Для цього потрібно відкрити офіційний сайт або дзеркало букмекера і натиснути клавішу «Увійти». З’явиться меню, віконце, що випадає, наступного виду (скріншот внизу).

Воно знаходиться поблизу від клавіші «Реєстрація» у правому верхньому куті екрану. Тут же розташовується кнопка для вибору мови інтерфейсу. У формі введіть адресу електронної пошти, через яку ви реєструвалися на сайті, і раніше придуманий пароль. Залишиться тільки натиснути на зелену кнопку «Вхід». Під нею присутні піктограми 5 соціальних мереж, через які можна швидко авторизуватися в Фан Спорт: VK, Однокласники, Google+, Яндекс і Мій Світ.

Відвідати сайт

Функціональні можливості особистого кабінету Fan Sport

Увійти в особистий кабінет, змінювати в ньому налаштування та виконувати інші операції можуть тільки залогінені беттори. У шапці головної сторінки розташована кнопка «Особистий кабінет». Тисніть на неї для переходу в свій профіль. Тут необхідно заповнити анкету особистими даними, де ви повинні ввести прізвище, ім’я, день народження, номер телефону та паспортні дані.
Зліва представлені кілька вкладок, що дозволяють управляти своїм рахунком і вносити зміни:

  • «Особисті дані»;
  •  «Партнерська програма»;
  • «Налаштування особистого кабінету»;
  • «Поповнити рахунок»;
  • «Вивести з рахунку»;
  • «Історія ставок»;
  • «Історія перекладів»;
  • «Запит адміністратору»;
  •  «Вихід».

Інформація про баланс коштів представлена ​​в шапці головної сторінки – «Основний (UAH)». На вкладці «Особисті дані» ви знайдете анкету з персональними даними. У розділі «Партнерська програма» розповідається про те, як стати партнером, приводити друзів і отримувати за це виплати. Вкладка «Налаштування особистого кабінету» дозволяє зробити ряд налаштувань, включаючи підписку на новини, вибір типу нарахування балів і введення промокоду.

Рубрики «Поповнити рахунок» і «Вивести з рахунку» створені для виконання грошових операцій в Фан Спорт. На вкладці «Історія ставок» представлена ​​таблиця з даними про всі ставки гравця (дата, сума, подія, виграш / програш). У розділі «Історія переказів» викладається статистика по платежах, здійснених на сайті. У секції «Запит адміністратору» клієнтам пропонується надіслати електронною поштою питання. Відповідь буде відправлена на електронну адресу. Останнім пунктом є кнопка «Вихід», при натисканні на яку відбувається вихід користувача з акаунту.

Зробити ставку

Проблеми із входом в Фан Спорт

У більшості випадків проблем з авторизацією не виникає. Іноді буває, що клієнт забуває пароль. При спробі залогінитися на сайті, він вводить помилкові дані або набирає текст неакуратно, допускаючи помилку. Результатом стає блокування облікового запису співробітниками під приводом підозр у шахрайських діях. Для запобігання таких ситуацій, намагайтеся вводити тільки правдиві відомості і бути максимально уважними. Якщо ж проблема вже з’явилася, відновити доступ до свого профілю можна, якщо натиснути на «Забули пароль?». З’явиться віконце наступного виду.

Введіть електронну адресу, підтвердіть, що ви не робот, і натисніть на «Створити новий пароль».

Часто задавані питання

Не приходить посилання для відновлення пароля на пошту, що робити?
Як поміняти пошту на сайті Fan Sport?
Перейти на сайт
fan-sport.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі