Дзеркало і альтернативний доступ до Bwin

№12 у рейтингу
75/100
Bwin
bwin.com
Не приймає гравців з України Не приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Чому блокують БК Bwin

Букмекерська контора Bwin.com є нелегальною в багатьох країнах. В Україні немає чіткого грального законодавства, тому певні сайти букмекерів або ті, що стосуються даної тематики, іноді блокують. У Росії нелегальними вважаються всі БК, незареєстровані в ЦУПІСі. Їх сайти блокують всі провайдери.

Що стосується інших країн, всюди ситуація індивідуальна. Але ніхто не застрахований від того, що в якийсь момент сайт компанії не відкриється. Тому необхідно знати, як обійти блокування. Далі розповімо, чи підходить для цього дзеркало Bwin, а також розглянемо інші методи.

Відвідати дзеркало

Як знайти робоче дзеркало Bwin.com

Дзеркало – це альтернативна адреса, яка веде на той же сайт. У багатьох сайтів в інтернеті є дзеркала. Вони повністю безпечні, якщо видані співробітниками букмекерської контори. Шукати посилання в інтернеті не варто, адже там шахраї часто викладають фальшиві дзеркала. Суть обману полягає в тому, що ви заходите на несправжній ресурс, вводите свої логін і пароль, зловмисники беруть їх і заходять на основний сайт і виводять звідти гроші.

Авторизуватись при використанні дзеркала можна за допомогою тих же даних, що і на звичайному сайті. Альтернативні ресурси підключені до тієї ж бази даних, що і основні. Щоб отримати посилання на дзеркало, можна зробити наступне:

  1. Зателефонувати +44 20 3938 0862. Це міжнародний номер, однак оператори можуть розмовляти тільки англійською, німецькою та болгарською мовами.
  2. Направити звернення на адресу електронної пошти support@bwin.com. Тут можуть відповісти російською мовою, швидше за все, протягом 2-3 днів. Ще одна адреса – responsible.gaming@bwin.com, вона призначений для інших питань, але співробітники контори перенаправляють ваше звернення до відповідного відділу. Відповідь прийде протягом тижня.

Отримати бонус

Як обійти блокування Bwin без дзеркала

Набагато швидше буде скористатися одним із перерахованих нижче способів:

  1. Розширення VPN або proxy для браузера. Використовувати цей спосіб можна тільки на комп’ютері. Відкрийте магазин додатків вашого браузера (якщо не знаєте точну адресу, можна скористатися будь-яким пошуковиком), знайдіть там VPN або proxy, встановіть. Ви побачите кілька результатів пошуку, вибирайте той, у кого найвищий рейтинг, якщо він не впорається з проблемою, беріть наступне розширення. Зверніть увагу, що в якості країни, з якої ви нібито підключаєтеся, не можна вибирати Росію, Україну і більшість держав колишнього СРСР.
  2. Програма VPN або proxy. Цей варіант можна використовувати на смартфонах, планшетах (знайдіть додаток VPN або proxy в AppStore, або Play Market) і комп’ютерах (знайдіть в пошуковику відповідну програму). В такому випадку маскування буде діяти на все, що пов’язано з інтернетом, а не тільки на браузер.
  3. Браузер Opera. У ньому вже є вбудований ВПН.
  4. Браузер TOR. Скачайте його на офіційному сайті і використовуйте для інтернет-серфінгу. Тут використовується декілька технологій маскування користувача.

До недоліків всіх цих способів відноситься більш повільне завантаження. Але зі швидким інтернетом користувач може цього і не помітити.

Перейти на сайт

FAQ

Чи потрібно платити за дзеркала Bwin.com?
Чому адміністрація Бвін не завжди дає дзеркала?
Перейти на сайт
bwin.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі