Служба підтримки BetWinner

№9 у рейтингу
69/100
BetWinner
betwinner.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус за реєстрацію до 100 євро по промокоду BETNEW Бонус за реєстрацію до 100 євро по промокоду BETNEW

Гаряча лінія BetWinner

Головне представництво букмекерської компанії Бет Віннер знаходиться в столиці Кіпру – Нікосії. Однак сама компанія орієнтована на російськомовний сегмент ринку, тому користувачі можуть зв’язатися sз операторами і задати їм питання російською мовою. Гаряча лінія Bet Winner функціонує цілодобово без винятків. Для цього передбачено безкоштовний номер 8-800-100-96-09. Також доступні й інші способи зв’язку з фахівцями саппорту. Крім того, завжди можна замовити зворотний дзвінок.

Перейти на сайт

E-mail і онлайн-чат

Букмекерська компанія Bet Winner також пропонує інші способи зв’язатися з операторами. Наприклад, в правому нижньому кутку сайту розташована кнопка “Задати питання”.

Натисніть на неї, і відкриється вікно чату, в якому ви можете задати питання, яке вас зацікавило, з приводу гри в БК БетВіннер.

Ми протестували роботу служби техпідтримки BetWinner через онлайн-чат і були задоволені результатом. У більшості випадків відповідь від менеджера надходить протягом декількох секунд. Рідше доводилося чекати близько хвилини. При цьому співробітники надають розгорнуті коментарі, поводяться делікатно і стримано, не відсилають до довідкових розділів. В цьому плані дана БК дає фору багатьом іншим орієнтованим на російськомовний контингент конторам.

Відвідати дзеркало

Також є можливість написати фахівцям через електронну пошту support@betwinner.com. Цей варіант кращий тим, що клієнт може детально викласти проблему, приклавши скріни для більш детального роз’яснення ситуації. Недоліком цього формату є те, що очікування реакції оператора можуть бути істотними. Якщо ви задали питання ввечері, то не виключено, що отримаєте відповідь вже на наступний день. Мінус є і в роботі гарячої лінії. Іноді співробітник може просто проігнорувати вас і не відповісти на питання.

Інші способи зв’язку

Серед інших способів зв’язку із техпідтримкою Bet Winner передбачена тільки можливість замовити зворотний дзвінок, але про це ми вже писали вище.

FAQ

Чи відповідають оператори українською мовою?
З яких питань можна писати в саппорт Бет Віннер?

Отримати бонус

Служба підтримки компанії Служба підтримки компанії
Live-чат
Live-чат
Є
Email
Email
support@betwinner.com
Телефон
Телефон
0800504767
Перейти на сайт
betwinner.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі