Реєстрація та верифікація в BetWinner

№9 у рейтингу
69/100
BetWinner
betwinner.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус за реєстрацію до 100 євро по промокоду BETNEW Бонус за реєстрацію до 100 євро по промокоду BETNEW

Як відкрити рахунок у БК BetWinner

Щоб робити ставки на спорт у букмекерській компанії, необхідно зареєструватися в BetWinner. У конторі пропонуються відразу кілька способів створення акаунту: через електронну пошту, месенджери / соціальні мережі, телефонний номер і варіант швидкої реєстрації в один клік. Для початку знайдіть у верхній частині ресурсу зазначену жовтим кольором кнопку «Реєстрація». Натисніть на неї, і відкриється вікно з чотирма вкладками для вибору оптимального способу.

Ми покажемо, як пройти реєстрацію на Бет Віннер за телефонним номером. Тут необхідно вказати, власне, свій реальний номер телефону, вибрати валюту, прописати бонусний код (використовуйте промокод BETNEW) і натиснути на клавішу «Вислати СМС». На ваш номер буде відправлено повідомлення із цифро-літерною комбінацією, яку потрібно буде набрати в поле «Код підтвердження». Натисніть «Підтвердити». Якщо все зроблено правильно, з’явиться повідомлення про успішне підтвердження операції.

Перейти на сайт

Залишається встановити галочку напроти пункту, що свідчить про ваше ознайомлення з правилами і політикою конфіденційності букмекерської компанії Bet Winner. Кнопка «Зареєструватися» стане активною. Натисніть на неї для завершення процесу. У разі створення акаунту через електронну пошту знадобиться ввести додаткові дані, включаючи ваше прізвище і ім’я, пароль і підтвердження пароля, регіон і місто проживання та e-mail. При цьому вас сповістять про те, що на вашу пошту надіслано листа для підтвердження електронної адреси.

Натисніть на посилання «Завершити реєстрацію» в повідомленні. На цьому реєстрація в букмекерській конторі БетВіннер через e-mail закінчена.

Отримати бонус

Верифікація / ідентифікація в букмекерській конторі BetWinner

У даній букмекерській конторі клієнту слід вказати проходження верифікації. Частково цю процедуру користувач виконує при підтвердженні електронної пошти, але для отримання доступу до всіх можливостей БК, що включає виведення виграшу, необхідно також підтвердити вказаний при створенні акаунту телефонний номер. Для цього перейдіть до особистого кабінету і натисніть на клавішу «Активувати» в розділі «Активуйте номер телефону».

З’явиться віконце, де потрібно ввести свій телефонний номер і натиснути кнопку «Прив’язати». На ваш телефон буде надіслано повідомлення з кодом. З цього моменту ви можете безперешкодно грати на офіційному сайті букмекера Бет Віннер.

На наступному етапі доведеться пройти верифікацію в BetWinner, що припускає завантаження документів. Це не обов’язково робити відразу після реєстрації.

Відвідати дзеркало

Часто задавані питання

Як зареєструватися в один клік на сайті БК БетВіннер?
Чи є необхідність у проходженні процедури ідентифікації в конторі?
Реєстрація
betwinner.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі