Дзеркало і альтернативний доступ до BetWinner

№9 у рейтингу
69/100
BetWinner
betwinner.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус за реєстрацію до 100 євро по промокоду BETNEW Бонус за реєстрацію до 100 євро по промокоду BETNEW

Чому блокують БК BetWinner

Українські провайдери не мають об’єктивних причин для закриття доступу до офіційного сайту БК BetWinner. З цієї причини майданчик не піддається блокуванню з боку постачальників інтернет-послуг. Якщо ви не можете відкрити ресурс, то, найімовірніше, причина банальна – тимчасовий збій або технічні роботи, що трапляється рідко.

Якщо все ж проблема виникла, для її вирішення скористайтеся офіційним дзеркалом БетВіннер. Такі сайти в точності копіюють офіційний ресурс, оскільки створюються співробітниками компанії. Ви можете скористатися таким «інструментом» під час закордонної поїздки, так як в деяких країнах ліцензія БК Bet Winner не відповідає місцевим законам.

Як знайти своє робоче дзеркало BetWinner

Немає необхідності у громіздкому пошуку робочого дзеркала Бет-Віннер, оскільки керівництво офісу вже заздалегідь подумало про вас. Експерти додають посилання на повідомлення, які також містять бонусні коди та новини. Потрібно лише регулярно стежити за поштою, щоб не пропустити лист із діючим дзеркалом.

Відвідати дзеркало

Якщо ви не хочете витрачати час на очікування, коли працівники надішлють актуальне дзеркало, завжди є можливість проявити ініціативу та написати в службу підтримки самостійно. Для цього надається чат або електронна адреса. Вам потрібно лише повідомити, що ви хочете отримати посилання на розблокований сайт. Оператори надішлють вам альтернативну копію. Цей формат хороший тим, що дозволяє клієнту букмекерської компанії не боятися раптового блокування.

Якщо сайт виявився заблокованим до того, як ви встигли написати до служби підтримки, не слід намагатися самостійно шукати посилання через пошукові системи. Цей варіант може спричинити негативні наслідки. Справа в тому, що на просторах інтернету є чимало шахраїв, які розробляють однакові з точки зору дизайну ресурси з однією метою – викрасти особисту інформацію учасників гри і, в майбутньому, їх грошей. Якщо ви боїтеся потрапити на гачок, використовуйте офіційні спільноти BetWinner ставок у соціальних мережах.

Як обійти блокування BetWinner без дзеркала

Ви також можете вирішити проблему з доступом такими способами:

  • Мобільний додаток. Спеціальне програмне забезпечення, яке працює без браузера;
  • Tor-браузер. Завдяки шифруванню даних користувачів вони можуть легко відвідати будь-який ресурс;
  • Анонімайзери. У цьому випадку ви потрапляєте на окремо функціонуючий сайт із одним полем для введення посилання на заблокований сайт. Потім система відкриває його, і ви можете насолоджуватися ставками на спорт;
  • Плагіни VPN. Спеціальні розширення змінюють IP-адресу користувача на адресу в іншій країні. У більшості випадків ви можете вибрати між США, Великобританією, Нідерландами, Німеччиною, Канадою чи Францією. Найпопулярніші опції – Zenmate, friGate та Touch VPN.

Перейти на сайт

FAQ

У чому різниця між дзеркалом та офіційним ресурсом BetWinner?
Чи часто відправляються посилання на пошту клієнта?
Перейти на сайт
betwinner.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі