Бонуси Betwinner

№9 у рейтингу
69/100
BetWinner
betwinner.com
100 EUR
Бонус 100% на перший депозит
BETNEWСкопіювати промокод

У БК Betwinner дуже велика бонусна програма. Нові клієнти можуть отримати 100 євро по промокоду BETNEW.

Подвоюй перший депозит до 100 EUR

Новий клієнт може отримати 100% від суми першого депозиту, але не більше 100 євро. Найголовніше – не можна робити депозит відразу після реєстрації. Бонус не буде нарахований! Після реєстрації потрібно увійти в особистий кабінет, потім в налаштування облікового запису. В налаштуваннях потрібно встановити галочку «Згода на отримання бонусу». Без цього ніякі бонуси видаватися не будуть.

Для отримання бонусу використовуйте промокод BETNEW при реєстрації в BetWinner.

Бонус в розмірі 100% від депозиту з’являється на рахунку миттєво відразу після проведення платежу. Бонус можна ставити тільки на експреси з трьох подій і більше. Коефіцієнт в експресі повинен бути 1.40 та вище. Для виведення бонусу необхідно зробити ставки на суму, що перевищує в 25 разів розмір бонусу. Почати бонусну гру можна протягом 30 днів після реєстрації. Після 30 днів невикористаний бонус згорає.

Інші бонуси

БК Бетвіннер щодня розігрує промобали в рамках лотереї «Щасливчик дня». Кожен приз – 500 балів для замовлення індивідуальних промоакцій в магазині. Для участі в лотереї необхідно зробити хоча б одну мінімальну ставку протягом доби. У магазині промокодів Betwinner можна купити:

  • промокод на ординар в конкретному виді спорту з коефіцієнтом 1.80 і вище;
  • на потрійний експрес з коефіцієнтом кожної події 1.80;
  • на щоденну лотерею з розіграшем промобалів;
  • на безкоштовні обертання Колеса Фортуни в казино;
  • на можливість «сконструювати» свою власну складну ставку;
  • на можливість випадковим чином отримати який-небудь бонус.

Є експрес дня зі збільшеним на 10% коефіцієнтом і акція «Битва купонів». Це накопичувальний джекпот для гравців, що ставлять з високими коефіцієнтами – від 30. Найважливіший момент: виграти джекпот можна поставивши тільки одну ставку 50 рублів на експрес з коефіцієнтом 501. Протягом місяця в джекпот йде по 5% з кожної ставки з коефіцієнтами від 30 до 501. На підсумковий приз претендують тільки ті, чия ставка виграла. В кінці сума джекпоту ділиться навпіл. Перша половина ділиться між десятьма клієнтами, які грали по лінії. Друга частина розподіляється між таким же числом гравців, які робили ставки по ходу подій.

Betwinner також пропонує ставки авансом, 100% страховку, бонус за 20 невдалих ставок від 2 до 10 доларів, «Зоряний джекпот» (щоденна промоакція) і тоталізатор.

Отримати бонус 100 EUR
Автор оглядуАдминистратор
Администратор
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі