Ставки і лінія BetWinner

№9 у рейтингу
69/100
BetWinner
betwinner.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус за реєстрацію до 100 євро по промокоду BETNEW Бонус за реєстрацію до 100 євро по промокоду BETNEW

Лінія і розпис BetWinner

Основним продуктом кожного букмекера є ставки на спорт, і тут букмекерська контора BetWinner намагається догодити всім. Шанувальники футболу мають можливість ставити буквально на будь-яку світову лігу, а не тільки на основні чемпіонати. Парі пропонується укладати в юнацьких, молодіжних та навіть регіональних першостях. Якщо ж вас цікавлять малопопулярні спортивні різновиди, то ви можете перевірити свої знання в сумо, флорбол, боротьбі та інших видах.

Лінія БетВіннер містить події з досить високими котируваннями. Маржа в більшості випадків не перевищує 4,3%. Якщо розглядати важливі поєдинки, до яких можна віднести плей-офф NBA або Лігу чемпіонів, то тут і зовсім маржа не перевищить 3%. Лінія представлена ​​досить широко: бетторам доступні мінімум 50 спортивних дисциплін. Крім затребуваних напрямів, також є і зовсім незвичайні, такі як керлінг, нетбол, серфінг, політичні ставки, троттінг, снукер та собачі перегони.

Зробити ставку

До кожного спортивного різновиду додається детальний статистичний розділ, де беттори можуть ознайомитися з інформацією про минулі ігри. Лінія Bet Winner містить можливість швидкого пошуку за найменуванням дисципліни. Також є сортування за топовими зустрічами і можливість відфільтрувати матчі за ігровою статистикою, фаворитам та іншим характеристикам.

Любителі кіберспорту зможуть поставити на League of Legends. Тут пропонується оцінити статистику, вивчити турнірну таблицю і графік зміни котирувань. У цьому ж розділі доступні ставки на Counter Strike і Dota 2. Є де розгулятися і цінителям Mortal Kombat, Fifa, Overwatch, PES і Tekken. Розділ віртуального спорту особливо актуальний останнім часом, коли деякі спортивні змагання недоступні або проводяться в обмеженому форматі.

Лайв ставки в Бет Віннер

Отримати бонус

Щодо Live-ставок БК Bet Winner теж пропонує солідну кількість подій. Можна впевнено стверджувати, що в будь-який час дня і ночі клієнти зможуть знайти мінімум 50 матчів для ставок. При цьому пропонується досить приваблива маржа:

  • футбол – 3-5%, середній розпис – 130;
  • хокей – 7-8%, середній розпис – 60;
  • теніс – 7-9%, середній розпис – 60;
  • баскетбол – 8%, середній розпис – 50.

У рубриці Live можна ознайомитися зі статистикою або вдатися до допомоги конструктора ставок. Також доступні трансляції, хоча і в обмеженому обсязі.

Коефіцієнти і маржа

Крім лінії і розпису, привабливо виглядають і величини коефіцієнтів Бет Віннер, що обумовлено невеликою маржею. Звичайно, котирування тут трохи нижчі, ніж у лідерів ринку, але контора намагається триматися на рівні середньостатистичних значень. Відмінні коефіцієнти простежуються у футболі. Маржа в цьому випадку знаходиться на рівні 3.5-5%.

Баскетбольні ігри представлені менше, але тут пропонується гарна маржа 3-4%. Лінія тенісу широка, але маржа вище, ніж у баскетболі, і становить 6%, як і в хокеї. У волейболі вона становить 6-7%.

Відвідати сайт

Непогана картина спостерігається і в Формулі 1. Настільки гарного розпису ви не побачите у конкурентів. При цьому котирування на події теж приємні завдяки маржі на позначці в 5-7%. Хороші коефіцієнти можна знайти і в кіберспорті та єдиноборствах.

ФутболФутбол
БаскетболБаскетбол
ХокейХокей
ТенісТеніс
Середня маржа
Маржа
4%
4%
6%
6%
5%
Перейти на сайт
betwinner.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі