Особистий кабінет BetWinner

№9 у рейтингу
69/100
BetWinner
betwinner.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус за реєстрацію до 100 євро по промокоду BETNEW Бонус за реєстрацію до 100 євро по промокоду BETNEW

Вхід в обліковий запис BetWinner

Особистий кабінет BetWinner є “офісом” для клієнта букмекера. Завдяки цьому розділу беттори можуть змінювати часові ліміти, встановлювати максимальну величину програшу і ряд інших параметрів.

Перед грою на гроші потрібно зайти до свого акаунту. Натисніть на кнопку «Увійти» в шапці офіційного сайту і введіть логін та пароль. Далі вам будуть доступні будь-які дії по рахунку.

Перейти на сайт

Функціональні можливості особистого кабінету BetWinner

Кожному зареєстрованому в Bet Winner беттору відкривається можливість:

  • виконувати поповнення і зняття коштів;
  • змінювати електронну адресу і пароль;
  • користуватися бонусними нарахуваннями;
  • управляти розсилкою новин;
  • переглядати історію ставок і фінансових операцій.

На вкладці «Особисті дані» можна змінити пароль і будь-які персональні дані, такі як телефонний номер, дату і місце народження та паспортні дані. Також клієнтам доступна можливість корекції адреси постійної реєстрації.

Крім того, в особистому кабінеті Bet Winner відкривається доступ до поповнення рахунку, замовлення зворотного дзвінка, отримання відсотка на залишок рахунку та двофакторної авторизації. Якщо ж ви перейдете в рубрику «Налаштування особистого кабінету», то зможете встановлювати опції. Наприклад, тут можна підписатися на розсилку новин, заборонити авторизацію через e-mail або виконати перевірку бонус-коду. Назви вкладок «Поповнити рахунок» і «Вивести з рахунку» свідчать самі за себе.

У розділах «Історія ставок» та «Історія перекладів» представлені відомості про останні ставки і транзакції користувача. Тут можна змінити часовий інтервал, за який вас цікавить статистика. Також в будь-яку хвилину можна видалити всю історію. Перейшовши в рубрику «Питання адміністратору», клієнти Bet Winner побачать порожнє поле, в якому можна ввести своє питання, після чого залишиться натиснути на клавішу «Відправити запитання». Останнім пунктом меню є кнопка «Вихід». З її допомогою ви можете розлогінитися зі свого акаунту.

Отримати бонус

Проблеми із входом в BetWinner

При виникненні труднощів зі входом на Bet Winner є ймовірність, що вами були невірно введені персональні дані. У такій ситуації потрібно просто бути уважним. Хоча відмова в доступі можлива і в тому випадку, якщо гравець не пам’ятає пароль. Досить скористатися опцією відновлення пароля, яку пропонує кожен букмекер.

Не виключено, що проблеми із входом на сайт виникли внаслідок того, що адміністрація БК підозрює вас у створенні декількох облікових записів. Наприклад, ви могли коли-небудь раніше вже зареєструватися на цьому ресурсі, але потім забули про це. При виявленні співробітниками декількох рахунків є ризик, що вони будуть заблоковані, а кошти конфіскують, і повернути їх вже не вийде.

Зробити ставку

Часто задавані питання

Як вчинити, якщо не пам'ятаю пароль від особистого кабінету БетВіннер?
Що робити, якщо при спробі відкрити сайт БК BetWinner з'являється помилка?
Перейти на сайт
betwinner.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі