Відгуки про БК Betfair

№7 у рейтингу
78/100
Betfair
betfair.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Останнім часом гравці публікують в основному позитивні відгуки про Betfair. Є беттори, які ставлять тут кілька місяців або навіть років і залишаються дуже задоволеними. Нестандартний підхід до прийому парі привертає увагу.

Але особливо часто клієнти схвально відгукуються про виведення. Головне, що воно тут дійсно відбувається, усупереч поширеній думці багатьох недоброзичливців і брехливих оглядачів. Наприклад, один із гравців написав, що зробив уже 7 виведень, найбільше на суму 700 доларів.

Отримати бонус

Деякі пишуть про замороження рахунків. Судячи з усього, причиною стало порушення правил, адже інші беттори стверджують, що у них на рахунках п’ятизначні суми і їх можна вивести або поставити.

Також люди пишуть відгуки про Бетфейр, що стосуються сайту. Він має приємний і зручний інтерфейс, із яким розбереться навіть новачок. Головне, зрозуміти принцип ставок на біржі. На сайті Betline.com.ua є інші корисні матеріали про біржу ставок Betfair.

Відгуки гравців
Вам є про що розповісти? Ми були б раді це почути! Залиште ваш відгук про досвід співпраці з букмекером Betfair і допоможіть іншим людям обрати надійну контору
Відгуків (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Перейти на сайт
betfair.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду