Поповнення та виплати в Betfair

№7 у рейтингу
78/100
Betfair
betfair.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Як зробити депозит у Betfair

Покрокова інструкція:

  1. Авторизуйтесь. Натисніть кнопку «Внести депозит» на верхній панелі сайту.
  2. На наступній сторінці виберіть метод. Спочатку обрана вкладка «Кредитна / дебетова карта», якщо вам потрібно щось інше, перейдіть на вкладку «Альтернативні методи» і виберете потрібний спосіб там.
  3. Далі вкажіть суму і реквізити. У випадку з картою потрібно натиснути кнопку «Додати карту», ​​потім ввести її дані, а саме номер і дату закінчення дії. В інших випадках достатньо лише номера рахунку. В кінці натисніть кнопку «Внести депозит».
  4. Підтвердіть платіж. У більшості випадків для цього потрібно ввести код із смс. Якщо використовуються системи електронних платежів, в них потрібно буде додатково авторизуватися.

Отримати бонус

У випадку з використанням банківських карт мінімальна сума депозиту становить 6 євро, комісія не стягується, гроші зараховуються моментально. При використанні альтернативних методів поповнення можна внести 10 євро, зарахування відбуватиметься до 24 годин. Також компанія може стягувати комісію до 2.5%. Але це актуально не для всіх способів. Коли відкриєте потрібний метод, праворуч будуть відображатися умови його використання.

Виведення коштів із Бетфейр

Щоб замовити виплату, зробіть наступне:

  1. Натисніть кнопку «Внести депозит». Також можна вибрати розділ «Мій рахунок Betfair».
  2. Нижче, в меню «Платежі», виберіть пункт «Вивести кошти».
  3. Далі все точно так само, як і при поповненні – вибираєте банківську карту або переходите на вкладку «Альтернативні методи», вказуєте суму і підтверджуєте замовлення. Але якщо ви ще не верифікували свій рахунок, виконати дану процедуру буде неможливо.

Період надходження грошей на рахунок складає до 7 днів, мінімальна сума – 10 євро, для деяких платіжних систем 20 EUR. Комісія може становити до 2.5%, але в більшості випадків її немає.

Вивести гроші з Betfair можна тільки тим способом і на ті ж реквізити, які використовувалися для введення. Якщо такої можливості немає, доведеться підтверджувати право володіння акаунтом у платіжній системі або картою. Для цього можна надіслати виписку, довідку або інший документ, який запросить адміністрація.

Відвідати дзеркало

Зверніть увагу, що ви можете зняти тільки ту суму, яка значиться в графі «Баланс, доступний для зняття» в особистому кабінеті. Він може відрізнятися від усього балансу через ліміти і того факту, що запитувати на виплату можна тільки ті гроші, які були використані для ставок. Тобто ви не можете поповнити рахунок на 100 євро і відразу ж запросити їх виплату. Потрібно їх поставити і тільки потім вивести.

FAQ

Що робити, якщо заявка на виведення в Betfair не схвалена або виконується більше 7 днів?
Як на Betfair захищається особиста інформація?
Способи платежів Способи платежів
Введення коштів
Виведення коштів
Сума
Час
Комісія
Сума
Час
Комісія
VISA від 10 USD до - Миттєво 0% від 20 USD до 50000 USD від 1 до 3 днів 0%MasterCard від 10 USD до - Миттєво 0% від 20 USD до 50000 USD від 1 до 3 днів 0%WebMoney від 10 USD до - Миттєво 0% від 20 USD до - від 15 хв до 24 годин 0%YooMoney від 12 USD до 640 USD Миттєво 0% Skrill від 20 USD до 50000 USD Миттєво 0% від 20 USD до 50000 USD від 15 хв до 24 годин 0%Neteller від 20 USD до 50000 USD Миттєво 0% від 20 USD до 50000 USD від 15 хв до 24 годин 0%Bank Transfer від 10 USD до - від 1 до 3 днів 0% від 30 USD до - до 7 днів 0%
Перейти на сайт
betfair.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі