Відгуки про БК Betcity

№41 у рейтингу
61/100
Betcity
betcityru.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Вибір букмекерської контори багато в чому залежить від думок її діючих клієнтів, які розповідають про свій досвід співпраці. В інтернеті накопичилася достатня кількість відгуків про Betcity, як про контору, яка давно працює. Є багато коментарів користувачів, познайомившись з якими вдасться скласти правильне враження.

Перейти на сайт

Так, постійні клієнти відзначають, що сайт має цілий ряд позитивних моментів:

  1. Насичена лінія і глибокий розпис – беттори говорять про те, що букмекер пропонує дійсно широкий вибір подій, серед яких найбільше варіантів з “головних” дисциплін. До таких відносяться футбол, баскетбол, хокей, теніс. Розпис кожної події включає в себе різні варіанти результатів, крім перемоги і нічиєї, можна поставити на кількість ударів, порушень, фолів і інші статистичні показники.
  2. Служба підтримки – клієнти відзначають, що хоч іноді доводиться чекати відповіді до години, в більшості випадків фахівці реагують за кілька хвилин і допомагають швидко знайти вихід із ситуації, що склалася.
  3. Гостьовий рахунок – Betcity.com є однією з небагатьох контор, що надають демо-рахунок, який називається гостьовим. Беттори-новачки особливо відзначають цей плюс, оскільки можуть випробувати свої сили і навички перед тим, як грати на реальні гроші.
  4. Велика кількість вилок – контора Бетсіті має не зовсім оперативний аналітичний відділ, який часто пропонує коефіцієнти, що відрізняються від інших контор. Професійні гравці про цю “фішку” знають і радять використовувати контору шукачам арбітражних ситуацій.

В цілому букмекер високо оцінюється клієнтами, хоча є і моменти, що становлять певні незручності. Наприклад, у відгуках про betcity.com беттори наголошують на необхідності частої верифікації при виведенні коштів. Сам букмекер аргументує це явище як спосіб боротьби з мультиакаунтингом і шахрайством.

Отримати бонус

Відгуки гравців
У вас есть что сказать? Мы были бы счастливы это услышать! Оставьте свой отзыв об опыте сотрудничества с букмекером Betcity и помогите другим людям выбрать надежную контору.
Відгуків (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Перейти на сайт
betcityru.com
Автор оглядуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор огляду