Реєстрація та верифікація в Betcity

№41 у рейтингу
61/100
Betcity
betcityru.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Як відкрити рахунок в БК Betcity.com

Букмекер може приймати ставки тільки від гравців, які мають особистий рахунок в системі. Сама процедура, що дозволяє пройти реєстрацію в Betcity, максимально проста і ділиться на етапи:

  1. Натисніть кнопку “Реєстрація” на головній сторінці сайту.
  2. Введіть ряд даних, в числі яких логін, пароль, а також валюта рахунку. Варто відзначити, що валюту далі змінити не можна, але можна вибрати українські гривні, або долари США, як міжнародний аналог. Також зі списку вибирається країна клієнта і заповнюється поле для E-mail, обов’язково вводиться номер телефону.
  3. Поставте галочку в пункті, що позначає згоду з правилами прийому ставок і їх розрахунку, а також підтверджує повноліття.
  4. Підтвердіть, що ви не робот.
  5. Натисніть кнопку «Зареєструватися».

На цьому процедура реєстрації в Бетсіті буде завершена, а в особистому кабінеті потрібно ввести додаткові дані (поки без надання копій документів) – ПІБ клієнта, його стать, країну, номер паспорту, адресу електронної пошти. Важливо вказувати актуальний е-mail, оскільки він буде використовуватися для відновлення пароля і отримання промо-матеріалів від букмекера.

Реєстрація

Верифікація в букмекерській конторі Betcity

На етапі створення особистого рахунку БК не вимагає надання сканів документів. Відразу після заповнення особистої інформації можна поповнити рахунок і переходити до ставок. Запит на верифікацію акаунту Бетсіті надійде при спробі першого виведення коштів. Для цього буде потрібно відправити копію паспорту громадянина України. Сфотографувати потрібно сторінки, на яких видна наступна інформація:

  • ПІБ клієнта;
  • серія і номер паспорту;
  • установа, якою було видано документ;
  • дата видачі;
  • поточна прописка.

Іноді букмекер може запросити копію ідентифікаційного коду. Відправлені документи перевіряються протягом декількох днів, але процедура може завершитися і раніше, все залежить від швидкості роботи співробітників БК. Після підтвердження верифікації заявка на виведення схвалюється, і клієнт може далі робити ставки в конторі.

Отримати бонус

Часто задавані питання

Чи можна зареєструватися із чужими даними?
Чи можна зареєструватися в Betcity, якщо раніше був акаунт, але зараз він недоступний?
Реєстрація
betcityru.com
Автор оглядуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі