Бонуси Betcity

№41 у рейтингу
61/100
Betcity
betcityru.com
200 UAH
Бонус на поповнення рахунку
Код не потрібен

Кожен новий клієнт букмекерської контори Betcity, в тому числі і з України, може отримати вітальний бонус на перший депозит. Також є ще дві постійні акції.

200 гривень новим клієнтам

У букмекерській конторі Betcity кожен новий клієнт може поповнити рахунок на 400 гривень (або за курсом 15 доларів) – можна більше, але не менше, і отримати за це вітальний бонус. Розмір бонусу становить 50% від мінімального першого депозиту, тобто 200 гривень (7.5 доларів). Використовувати ці кошти можна протягом 30 днів з моменту його нарахування.

Якщо ставка, зроблена бонусами, зіграє, ви отримаєте тільки чистий виграш, тобто без урахування суми парі. Наприклад, ви поставите 200 гривень на подію з коефіцієнтом 3. В результаті на основний рахунок буде зараховано (200*3) – 200 = 400 одиниць української валюти. До слова, щоб зробити ставку бонусами, потрібно в купоні вибрати «Бонус», а не «Сума ставки». Далі ви побачите максимально доступну суму парі, яку зможете використовувати.

Інші спеціальні пропозиції

Клієнтам Betcity.com також доступний щотижневий кешбек за невдалі ставки. Щоб отримати цей втішний подарунок, вам потрібно програти як мінімум 37 тис. гривень за тиждень. Кожен зареєстрований беттор Betcity автоматично стає учасником програми кешбеку. Сума кешбеку залежить від кількості програних грошей:

  • якщо ви програєте 37-113 тис. гривень, вам повернуть 5% від суми програшу;
  • 113-188 тис. гривень – 7%;
  • від 188 тис. гривень – 10%.

Важливо відзначити, що тоталізатор і ставки на бонусні гроші в акції участі не приймають.

Другим бонусом є + 5% на експрес з чотирьох подій. Будь-який експрес, що складається з чотирьох подій і більше з коефіцієнтом від 1.5 кожна, автоматично бере участь у спеціальній акції від букмекерської контори Бетсіті. Згідно з її умовами, кожен зареєстрований користувач може отримати до 5% від суми виграшу на бонусний рахунок.

Береться коефіцієнт на момент розрахунку. Тобто якщо ви поставили на перемогу однієї команди над іншою з котируванням 1.55, а до початку зустрічі воно знизилося до 1.4, такий експрес не братиме участі в акції. Також не приймаються події, розраховані з коефіцієнтом 1.0. 5% від суми виграшу буде зараховано на бонусний рахунок, кошти з якого теж можна витрачати на беттінг.

Отримати бонус 200 UAH
Автор оглядуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі