Ставки і лінія Betcity

№20 у рейтингу
61/100
Betcity
betcityru.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Лінія і розпис Betcity.com

Користувачі оцінюють букмекерів переважно за коефіцієнтами та лінією – інші параметри не такі важливі із точки зору беттингу. На сайті букмекерської контори Betcity.com представлено більше 20-ти дисциплін, найпопулярнішими є:

 1. Футбол.
 2. Теніс.
 3. Баскетбол.
 4. Хокей.

Крім названої вище четвірки, лінія Бетсіті включає ставки на інші види спорту – вони поступаються в популярності представленим вище дисциплінам, але все одно затребувані в середовищі гравців.

Найбільша глибина лінії проглядається в футболі – можна робити ставки на світові та європейські турніри, національні першості. Також представлена ​​велика кількість другорядних змагань.

Зробити ставку

Лайв ставки в Betcity

Live-розділ на сайті Betcity.com відрізняється різноманітністю подій. Найбільшою мірою представлений футбол, теніс і кіберспорт. Дефіцит подій протягом більшої частини року не спостерігається, хоча в літній час зі ставками в лайв стає складніше.

У лайв для бетторів є як онлайн-інфографіка, так і відеотрансляції. Інфографіка відображає всі необхідні користувачам статистичні показники. Для деяких подій існують відеотрансляції – в лінії вони відзначені іконкою у вигляді телевізора. Очевидно, трансляції доступні виключно тим бетторам, які мають обліковий запис на сайті контори.

Коэффициенты и маржа

Показник маржинальності на сайті Бетсіті відрізняється в залежності від виду спорту. В середньому він становить 6%, в лайв – 8%. Розглянемо діапазон маржі за деякими спортивними дисциплінами окремо:

 1. Футбол. Кращі котирування встановлені для матчів найпрестижніших європейських ліг. Маржа коливається на рівні 4-6% в залежності від рівня дивізіону.
 2. Хокей. Найнижчу маржу букмекер ставить для матчів з Національної Хокейної Ліги (НХЛ) і Континентальної Хокейної Ліги – близько 4% зі ставки. Для всіх інших матчів маржинальність може досягати 7%.
 3. Теніс. Коефіцієнти середні, маржа в межах 6-8%.

Із не найкращої сторони варто виділити волейбол і гандбол: маржинальність ставок на ці дисципліни досягає позначки 9 відсотків.

Як робити ставки в Betcity.com: покрокова інструкція

Щоб почати ставити на сайті букмекера, перш за все, потрібно авторизуватися в акаунті і поповнити рахунок на достатню суму. Якщо ви ще не відкрили рахунок – зробіть це: процес реєстрації не займає багато часу. Далі потрібно виконати кілька дій:

 1. Виберіть вид спорту зліва і змагання в центральній частині екрану.
 2. Виберіть потрібну подію та натисніть на коефіцієнт результату, щоб додати його в купон. Можна не обмежуватися одним результатом і додати відразу кілька подій в купон.
 3. Заповніть купон, вказавши його суму з урахуванням встановлених букмекером обмежень.
 4. Натисніть на кнопку створення ставки і чекайте розрахунку парі після завершення події.

Отримати бонус

Перевірити поточну ставку можна в меню «Історія рахунку» на відповідній вкладці, а після завершення вона буде доступна в розділі «Розраховані ставки». Це дозволить постійно відстежувати всі укладені парі на одній сторінці і контролювати грошові потоки всередині БК.

ФутболФутбол
БаскетболБаскетбол
ХокейХокей
ТенісТеніс
Середня маржа
Маржа
4%
5%
4%
6.5%
4.875%
Перейти на сайт
betcityru.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі