Додатки Betcity

№41 у рейтингу
61/100
Betcity
betcityru.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Багато любителів ставок на спорт сьогодні повністю переключилися на мобільний беттінг. Додаток Betcity для Android та iOS дозволяє гравцеві ставити в будь-якому місці, де є доступ до інтернету. Про особливості мобільної програми букмекера розповімо далі.

Як завантажити Betcity на Android

Із Play Market завантажити додаток не вдасться. Букмекерські програми там заборонені. Тому потрібно завантажувати apk-файл безпосередньо з сайту betcity.com. Для початку перейдіть у налаштування смартфону в розділ “Безпека пристрою”. Там поставте галочку, що дозволяє встановлення додатків із невідомих джерел.

Після цього увімкніть браузер, встановлений на смартфоні. Перейдіть на мобільну версію сайту букмекерської контори і натисніть кнопку “Завантажити Betcity на Андроїд”. Вона знаходиться на стартовій сторінці порталу. Після завантаження файлу потрібно почати встановлення програми, а після її завершення запустити додаток.

Як завантажити Betcity на iOS

Щоб завантажити Betcity на iOS потрібно знайти сторінку букмекера в каталозі App Store. Тут користувачі можуть плутатися між програмами betcity.ru і betcity.com. Тому доцільно зайти на мобільну версію порталу Бетсіті, а вже звідти перейти на потрібну сторінку скачування. Встановлення проходить безкоштовно і швидко.

Посилання на сайті Betcity.com шукайте в розділі “Інформація” у верхньому горизонтальному меню. У випадаючому списку є розділ “Додатки Betcity”. У ньому виберіть варіант скачування для Айфону, де і буде розміщений банер, провідний безпосередньо в App Store.

Огляд функціональних можливостей

Додаток Betcity на Андроїд та іОS працює практично ідентично. Після входу в програму користувач отримує такі функціональні та ігрові можливості:

  1. Реєстрація нового профілю або авторизація за вже наявними логіном та паролем. Важливо: не реєструйтеся заново в додатку, якщо вже маєте акаунт на сайті. Це буде сприйнято як порушення – мультиакаунтинг.
  2. Поповнення депозиту і виведення виграних коштів. Вся інформація за транзакціями зберігається в профілі. Її можна подивитися в розділі “Історія платежів”.
  3. Управління особистим кабінетом, персональними даними клієнта.
  4. Ставки в лайв і прематчі на десятки видів спорту, сотні турнірів і тисячі подій.
  5. Перегляд історії ставок. У ньому представлені не тільки розраховані, а й поточні парі. За ним можна скористатися опцією продажу купону.
  6. Інформаційний функціонал. Сюди відноситься календар і результати подій, статистичні матеріали, матч-центр, прямі відеотрансляції.
  7. Зв’язок із техпідтримкою букмекерської контори. Для цього є онлайн-чат, електронна пошта, контактний телефон. Прямо з особистого кабінету запит із описом проблеми, що виникла, можна відправити за допомогою форми зворотного зв’язку.

Додаток Betcity для iOS та Android – повнофункціональне рішення для користувачів. Мобільний софт здатний стати заміною грі через комп’ютер.

Версії та додатки Версії та додатки
Mobile
Android
iOS
Реєстрація
True
True
True
Поповнення та виплати
True
True
True
Трансляції
True
True
True
Онлайн чат
True
True
True
Перейти на сайт
betcityru.com
Автор оглядуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі