Ставки і лінія BetBoom

№16 у рейтингу
71/100
BetBoom
bet-boom.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус 100% до 3000$ Бонус 100% до 3000$

Ставки – основна причина, чому люди реєструються в букмекерських конторах. Розглянемо, наскільки хороша БК BetBoom з точки зору лінії, розпису і коефіцієнтів. Далі ви дізнаєтеся, на які види спорту можна ставити в даній компанії, а також ми розповімо, чи вигідні котирування на сайті.

Лінія і розпис БетБум

Недосвідчені гравці можуть заплутатися на сайті букмекера, оскільки спортивні ставки відсутні на головній сторінці ресурсу. Для того щоб відкрити лінію BetBoom, натисніть на кнопку «Sport» в меню.

За замовчуванням відкриваються ставки в режимі реального часу. Зліва перераховані всі види спорту. Спочатку відображаються популярні чемпіонати, на кшталт Ліги Чемпіонів, NBA та інших турнірів. Далі за списком йдуть спортивні дисципліни – спочатку також популярні, а потім відсортовані за алфавітом.

Всього на сайті букмекерської контори представлено понад 30 видів спорту. Крім основних, в лінії присутні другорядні дисципліни – автоспорт, регбі, керлінг, неспортивні ставки.

Зробити ставку

Глибина опрацювання лінії БетБум також на висоті: БК не ігнорує малопопулярні ліги/турніри і охоче приймає на них ставки. Наприклад, в категорії «Франція», крім Ліги 1 і Ліги 2, є ще ставки на Національну Лігу.

Розпис – відмінний. ТОП-матчі в категорії «Футбол» налічують понад 1300 ставок. Цей показник вищий за середній на ринку. Крім стандартних маркетів, БетБум дає можливість поставити на статистику – офсайди, кутові, жовті картки. Також є спеціальні ставки, які об’єднують в собі декілька парі одночасно.

Лайв ставки в Bet-boom.com

Більшість подій з прематчу потрапляють в лайв лінію БетБум. Перші секунди взаємодії з live лінією можуть викликати подив. Події відображаються за видами спорту. При цьому немає поділу на додаткові категорії турнірів. Це істотно обтяжує пошук потрібного матчу, особливо на вихідних, коли в одній категорії можуть перебувати десятки подій.

Найпопулярніші події в live BetBoom супроводжуються іконкою «MC». Вона означає наявність матч-центру. Нічого особливого він із себе не представляє – це просто статистична інформація з онлайн-оновленням. Куди більш корисною буде функція «Live Info», яка схематично показує все, що відбувається на полі.

Однак «Live Info» зустрічається ще рідше, ніж матч-центр. Якщо ви хочете відобразити події, для яких доступна анімація, виберіть відповідний фільтр в лайв лінії. Досить клікнути на іконки у вигляді поля.

Трансляції на БетБум є, але це стосується тільки кіберспорту. Подивитися відеотрансляції інших дисциплін поки неможливо.

Отримати бонус

Коефіцієнти і маржа

Незважаючи на хорошу лінію, коефіцієнти в BetBoom дещо відстають від середньоринкових значень. Навіть найбільш популярні серед бетторів турніри не можуть похвалитися привабливими котируваннями.

Наприклад, середнє значення маржі для матчів чемпіонату Англії з футболу знаходиться на рівні 4,5%. У Ла Лізі і Серії А маржинальність також перевищує 4%. У рідкісних випадках «проскакують» ТОП-матчі з маржею в районі 3,5%, але подібне трапляється не часто.

Чим нижче престижність турніру, тим гірше коефіцієнти. Для порівняння, в англійському Чемпіоншипі середня маржа на результати буде на рівні 6,5%.

У баскетбольних, хокейних і тенісних турнірах спостерігається аналогічна ситуація. В NBA середня маржа на рівносильні фори/тотали знаходиться в районі 5%, а в НХЛ маржинальність ринку 1Х2 становить 7%.

Які види ставок доступні в БетБум?
Який мінімальний розмір ставки?
Чи передбачені особливі функції для ставок на спорт?
ФутболФутбол
БаскетболБаскетбол
ХокейХокей
ТенісТеніс
Середня маржа
Маржа
5.5%
5.5%
6%
5.5%
5.625%
Перейти на сайт
bet-boom.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі