Служба підтримки BetAndYou

№5 у рейтингу
79/100
Betandyou
betandyou.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Гаряча лінія BetAndYou

Дана букмекерська контора базується на Кіпрі. Незважаючи на своє закордонне розташування, основними її клієнтами є східноєвропейські клієнти. Проте українські гравці і беттори з інших країн не можуть звернутися на гарячу лінію Betandyou. Проблема полягає в тому, що дані про номер телефону БК відсутні на сайті.

Перейти на сайт

E-mail і онлайн-чат

З букмекером Bet And You можна контактувати в письмовому форматі. Переведіть погляд в правий нижній кут, і ви побачите кнопку «Задати питання».

Натиснувши на неї, ви відкриєте віконце live-чату, де пропонується звернутися до операторів зі своїм питанням, що стосується використання послуг БетЕндЮ.

Нам вдалося протестувати роботу саппорту Bet And You в Live-чаті, і результати виявилися цілком задовільними. Відповідь від співробітника техпідтримки надійшла протягом декількох хвилин. Довго чекати нам не довелося. Відзначимо, що коментарі від співробітників завжди розгорнуті. У спілкуванні менеджери завжди максимально делікатні, надають детальну інформацію, не грублять. В цьому відношенні багато конкурентів виглядають явно гірше.

Якщо в чаті ваше запитання вирішено не було, можна звернутися в службу підтримки Betandyou через електронну пошту support@betandyou.com. Таким варіантом зручніше користуватися, якщо потрібен докладний опис проблеми із додаванням скріншотів, що дозволяють детально пояснити ситуацію. Недолік формату в тому, що можна витратити багато часу на очікування менеджера. Якщо питання було поставлене ввечері, є висока ймовірність, що дадуть відповідь на наступний ранок.

Відвідати дзеркало

Інші способи зв’язку

Зв’язатися з фахівцями можна також у Facebook або через Telegram.

FAQ

Чи надають оператори відповіді російською та українською?
На які теми можна задавати питання техпідтримці Бет Енд Ю?
Служба підтримки компанії Служба підтримки компанії
Live-чат
Live-чат
Є
Email
Email
support@betandyou.com
Телефон
Телефон
Немає
Перейти на сайт
betandyou.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі