Реєстрація та верифікація в BetAndYou

№5 у рейтингу
79/100
Betandyou
betandyou.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Як відкрити рахунок у БК BetAndYou

Реєстрація на BetAndYou є першим етапом, якщо у вас дозріло рішення спробувати себе в ставках на спорт на офіційному сайті БК. Для цього перейдіть до шапки сайту і натисніть на жовту кнопку «Реєстрація». Далі вам буде запропоновано 4 варіанти відкриття акаунту:

  • за допомогою e-mail;
  • через соцмережі і месенджери;
  • оперативна реєстрація в одне натискання мишки;
  • за допомогою телефонного номеру.

Вибирайте оптимальний спосіб залежно від своїх уподобань.

Спробуємо спочатку пройти реєстрацію через телефонний номер. Вкажіть його, виберіть валюту, наберіть бонус-код (за наявності) та введіть код підтвердження, який прийде через СМС. Щоб на ваш телефон прийшло SMS-повідомлення, що містить цифро-літерну комбінацію для підтвердження номеру, натисніть на кнопку «Вислати СМС», розташовану навпроти поля для зазначення номеру телефону. Надісланий Код безпеки введіть у відповідному рядку, після чого можна завершувати процедуру створення облікового запису. Далі система запропонує підтвердити, що ви – не робот. Залишиться натиснути на чорну клавішу «Зареєструватися», розташовану під полями.

Реєстрація

Якщо ж у вас виникне бажання зареєструвати акаунт через адресу електронної пошти, від вас буде потрібно вказати додаткову інформацію. Зокрема, мова йде про ім’я, прізвище, країну і регіон проживання. Потім оберіть валюту для гри. Тепер необхідно вказати електронну пошту, ввести телефонний номер, пароль і його підтвердження.

Верифікація / ідентифікація в букмекерській конторі BetAndYou

У букмекерській компанії BetAndYou знадобиться виконати верифікаційну процедуру. Для цього необхідно відкрити свій особистий кабінет і вибрати пункт «Розширте свої можливості на сайті». Натисніть на кнопку «Прив’язати».

Така процедура допоможе поліпшити захищеність свого акаунту, розширити можливості на сайті, отримати легкий доступ до рахунку і шанс робити ставки через SMS. Після натискання на кнопку ви відкриєте вікно, де слід ввести телефонний номер і натиснути жовту клавішу «Прив’язати». Це актуально для користувачів, які не вказували мобільний телефон при реєстрації.

На ваш телефон буде вислано SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Введіть його у відповідне поле, щоб підтвердити прив’язку номера. Відзначаємо, що тепер ви можете приступати до гри на гроші. Завантажувати документи потрібно тільки при виведенні коштів.

Отримати бонус

Часто задавані питання

Які документи потрібні для ідентифікації в Bet And You?
Як пройти реєстрацію в 1 клік?
Реєстрація
betandyou.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі