Дзеркало і альтернативний доступ до BetAndYou

№5 у рейтингу
79/100
Betandyou
betandyou.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Чому блокують БК BetAndYou

Інтернет-провайдери з України не мають права закривати доступ до ресурсу букмекерської контори BetAndYou. У зв’язку з цим блокування сайту не відбувається. Причиною, чому відсутня можливість входу на майданчик, може бути технічний збій або проведення робіт. Однак таке спостерігається виключно рідко. Як правило, гравці стикаються з відсутністю доступу, якщо в їх країні заблокований сайт БК.

За виникнення такої проблеми вирішення можливе при використанні офіційного дзеркала BetAndYou. Особливість таких сайтів полягає в їх точному повторенні головного ресурсу, так як його створюють розробники, що працюють на букмекера. Користь від такого варіанту відчутна під час поїздок за кордон – є країни, де ліцензія цієї БК не визнається.

Відвідати дзеркало

Як знайти робоче дзеркало BetAndYou

Шукати робоче дзеркало Бет Енд Ю не обов’язково, адже фахівці букмекерської контори вже наперед передбачили виникнення подібної проблеми. Співробітники висилають на пошту користувача повідомлення, до якого прикріплюють не тільки промокод і новини, а й посилання на працюючі актуальні дзеркала. Вам лише необхідно періодично відкривати свою електронну пошту, щоб користуватися дзеркалами.

Однак ви можете не чекати, коли вам надішлють робоче посилання, адже в будь-яку хвилину можна вирішити питання самостійно. Для цього просто напишіть в службу технічної підтримки. В цьому випадку можна вдатися до електронної пошти або онлайн-чату. Ви повинні тільки написати прохання про відправлення посилання на не заблокований провайдерами ресурс. Менеджери вишлють альтернативну копію. Подібний формат привабливий тим, що клієнти букмекера можуть не боятися несподіваних блокувань.

Якщо доступ до ресурсу закрили перед тим, як ви зв’язалися з операторами технічної підтримки, не потрібно користуватися пошуковими системами. У наступному розділі ми розповімо, якими способами можна відновити доступ до сайту Бет Енд Ю без дзеркала.

Отримати бонус

Як обійти блокування BetAndYou без дзеркала

Існують різні способи вирішення питання з блокуваннями:

  • Плагіни VPN. Подібні розширення допомагають замінити реальну IP-адресу фейком з іншої держави. Для підміни можна вибрати між такими країнами, як Нідерланди, Франція, Великобританія, Канада, Німеччина і США. До найбільш поширених плагінів можна віднести Touch VPN і friGate;
  • Анонімайзери. При використанні цього рішення беттор опиняється на майданчику, де є поле для введення домену. Сюди вставляється посилання, яке потрібно відкрити. Система дозволяє заходити на заблоковані ресурси, до яких відноситься і BetAndYou;
  • Браузер Tor. Додаток шифрує дані гравців, тому вони можуть відкривати будь-які сайти;
  • Мобільний софт. Працює незалежно від браузера, тому його користувачам блокування не страшні. Доступний лише додаток для Андроїд.

FAQ

Наскільки регулярно адміністрація висилає посилання на пошту?
Дзеркало і офіційний сайт Bet And You - в чому відмінність?

Перейти на сайт

Перейти на сайт
betandyou.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі