Ставки і лінія BetAndYou

№5 у рейтингу
79/100
Betandyou
betandyou.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Лінія і розпис BetAndYou

Головний продукт будь-якої БК – це спортивні ставки, тому основний акцент букмекери роблять саме на них. Футбольні фанати отримують можливість ставити практично на будь-який світовий чемпіонат, включаючи найрідкісніші та непопулярні змагання. Можливе укладання парі в регіональних, молодіжних і юнацьких турнірах. Любителі інших популярних дисциплін також не обділені – баскетбол, теніс, хокей та інші види включені в лінію BetAndYou. Якщо ви зацікавлені в менш затребуваних спортивних дисциплінах, можете перевірте свою удачу в боротьбі, сумо, флорболі та десятках інших напрямках.

До кожного виду спорту надається детальний розділ зі статистикою. Тут беттори отримують можливість ознайомлення з відомостями про попередні матчі. У лінії є фільтр, що дозволяє швидше знаходити гру за її назвою. Ви можете впорядкувати зустрічі за їх статусом або за статистичними показниками, фаворитами та іншими параметрами.

Якщо ви віддаєте перевагу кіберспортивним дисциплінам, можете з успіхом ставити на League of Legends, а також такі ігри, як Dota 2 і Counter Strike. Також на сайті добре розвинений розділ “Віртуальний спорт”, що містить десятки змагань, що відбуваються цілодобово.

Зробити ставку

Лайв ставки в BetAndYou

Розділ Live в букмекерській конторі Bet And You теж виглядає представницьки. Незалежно від часу доби в лайв міститься багато подій, доступних для розміщення ставок. Середня маржа на футбол становить 5%. У баскетболі маржинальність знаходиться на рівні 8%. У тенісі маржа складає 7-9%, у хокеї – 7-8%.

Лайв на Бет Енд Ю підтримує такі функції, як трансляції матчів, надає детальну статистику і дає можливість продати ставку за допомогою “CashOut”.

Коефіцієнти і маржа

У лінії BetAndYou присутні події з привабливими коефіцієнтами. Найчастіше рівень маржі не перевищує 5%. Якщо ж ви плануєте ставити гроші на топові зустрічі в футболі чи баскетболі, маржа не перевищить 4%. Природно, рівень коефіцієнтів не такий високий, як у головних представників ринку, але компанія намагається підтримувати середньостатистичні показники.

Отримати бонус

ФутболФутбол
БаскетболБаскетбол
ХокейХокей
ТенісТеніс
Середня маржа
Маржа
3.8%
4.3%
4.6%
4.1%
4.2%
Перейти на сайт
betandyou.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі