Додатки Betandyou

Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

У букмекерській конторі подбали про всі технічні можливості для мобільного беттінгу. Так, кожен бажаючий може скачати Betandyou на Андроїд. Це відмінне рішення для тих гравців, які змушені часто залишати звичне робоче місце, або й зовсім вважають за краще не прив’язуватися до нього і робити ставки з телефону.

Як завантажити Betandyou на Android

Для встановлення ігрової програми від цієї букмекерської контори на свій смартфон потрібно зайти на мобільну версію сайту БК. Зробити це можна з браузера вашого пристрою. Так як в інтернет-маркеті Google Play заборонені беттінгові і гемблінгові додатки, букмекери розміщують файли безпосередньо на своїх ресурсах.

У зв’язку з цим, щоб встановити додаток Бет Енд Ю на Андроїд, користуйтеся такою послідовністю дій:

  • зайдіть в браузері смартфону на офіційний портал Betandyou.com або його діюче дзеркало;
  • у верхній частині стартової сторінки натисніть на банер з пропозицією встановити програму для Андроїд (надалі таке посилання можна знайти в розділі додатків);
  • в діалоговому вікні погодьтеся на завантаження файлів із невідомих джерел;
  • після повного завантаження apk-файлу дайте команду на інсталяцію програми.

Весь вищеописаний процес займає близько 2-3 хвилин. Після цього додаток дозволяє безперешкодно користуватися всім функціоналом інтерактивної БК безпосередньо з мобільного пристрою.

Як завантажити Betandyou на iOS

На жаль для користувачів Apple-девайсів, додаток Betandyou для iOS поки не запущено. Складно припустити, з чим це пов’язано. Поки програмна технологія не буде випущена, користувачам пристроїв на базі iOS залишається задовольнятися адаптивним сайтом.

Огляд функціональних можливостей

Після того як ви встановите мобільний додаток Bet And You на телефон, перед вами відкриються такі можливості:

  1. Реєстрація, верифікація профілю. Для сайту і додатків діє один користувальницький акаунт. Не створюйте інший профіль в інтерфейсі програми, маючи існуючий. Але якщо у вас ще немає облікового запису, то вона містить все необхідне для його створення та ідентифікації.
  2. Поповнення рахунку і виведення виграшів. Тут система автоматично підбере всі способи, які допустимі в країні перебування гравця.
  3. Участь у вітальній і постійній програмі лояльності букмекера, а також у спеціальних призових акціях, розіграшах, конкурсах.
  4. Вивчення календаря і результатів подій, статистики команд і окремих спортсменів. Розпочаті ігри супроводжуються графічним матч-центром або прямими відеотрансляціями.
  5. Оформлення ординарних, експрес і системних парі на спортивні та кіберспортивні змагання. Є також розділ віртуального спорту.
  6. Азартні ігри та онлайн-казино.

Додаток від Betandyou – повноцінне рішення для спортивних ставок і азартного проведення часу.

Версії та додатки Версії та додатки
Mobile
Android
iOS
Реєстрація
True
True
False
Поповнення та виплати
True
True
False
Трансляції
True
True
False
Онлайн чат
True
True
False
Перейти на сайт
betandyou.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі