Особистий кабінет BetAndYou

№5 у рейтингу
79/100
Betandyou
betandyou.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Вхід в обліковий запис BetAndYou

Потрапляючи в персональний кабінет на сайті букмекерської контори BetAndYou, користувачі немов опиняються в своєму офісі. В цьому розділі клієнти отримують можливість редагувати інформацію свого профілю, виробляти його налаштування, здійснювати різні операції за балансом. Всі ці можливості відкриваються лише після того, як гравець увійде в особистий кабінет BetAndYou.

Для авторизації на сайті натисніть на «Увійти» у верхній частині офіційного ресурсу. Відкриється вікно наступного вигляду.

Після успішного входу на Бет Енд Ю ви отримаєте доступ до всіх операцій за рахунком.

Перейти на сайт

Функціональні можливості особистого кабінету BetAndYou

Якщо ви пройдете реєстрацію в БК Bet And You, то зможете робити наступне:

  • здійснення введення / виведення грошей;
  • використання бонусних пропозицій;
  • перегляд історії грошових транзакцій та ставок;
  • коригування пароля і електронної пошти;
  • управління розсилкою новин.

У рубриці «Особисті дані» є можливість скорегувати пароль і багато інших своїх даних. Наприклад, система дозволяє поміняти номер телефону, дані паспорту та місце народження. Ще користувачі отримують доступ до можливості внесення змін до адреси постійної реєстрації в разі переїзду.

Зробити ставку

На вкладці «Налаштування особистого кабінету» можна встановити різні опції. У цьому розділі пропонується оформити підписку на новини, встановити заборону на авторизацію по електронній пошті або відключити Zone. Також рубрика дозволяє вибрати відправлення відомостей про рекламні акції на телефон. На вкладках «Поповнити рахунок» і «Вивести з рахунку» можна вносити і знімати кошти з балансу.

Також тут присутні рубрики «Історія переказів» та «Історія ставок», що дозволяють отримати дані про свої операції і ставки. Ви можете змінити період, за який відображається статистика. Історія в будь-який момент може бути видалена. На вкладці «Питання адміністратору» користувачі БетЕндЮ можуть звернутися в техпідтримку.

Проблеми із входом в BetAndYou

Якщо не можете увійти в особистий кабінет Bet And You, висока ймовірність допущеної помилки. Проблема «лікується» повторною спробою вказати логін із паролем. Якщо ж ви забули пароль, вдамося до опції відновлення. Також можлива ситуація з мультиакаунтингом. Якщо ви вже реєструвалися в БК раніше, але забули про це, БК має повне право забанити всі ваші облікові записи та вилучити кошти.

Отримати бонус

Часто задавані питання

Що робити, якщо забув пароль?
Сайт BetAndYou не відкривається: що робити?
Перейти на сайт
betandyou.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі