Служба підтримки Bet365

№6 у рейтингу
79/100
Bet365
bet365.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Гаряча лінія Bet365

Головний офіс букмекерської компанії Bet365 розташовується в англійському місті Сток-он-Трент. Саме тут розташований і колл-центр, співробітники якого готові в будь-яку хвилину дати відповідь на питання клієнта. Гаряча лінія Бет365 працює цілодобово за безкоштовним номером 810-800-1236-5365. Відповіді даються англійською мовою, тому для контакту з фахівцями важливо володіти розмовною англійською.

E-mail і онлайн-чат

Щоб зв’язатися з фахівцями букмекерської контори Bet365 через інші канали зв’язку, відвідайте сторінку «Допомога» на сайті БК.

Спілкування з операторами електронною поштою відбувається в максимальному зручному ключі. Достатньо написати повідомлення з докладним викладом проблеми, щоб співробітники досконально розібралися в вашому питанні і вжили заходів для вирішення ситуації. Крім того, при відправленні листа на електронну адресу техпідтримки ви зможете надати скріншоти, які детально описують суть проблеми. Щоб зв’язатися із саппортом, натисніть кнопку «Відправити ел. лист». Відкриється поштовий клієнт, в якому ви зможете набрати текст повідомлення.

Відвідати сайт

Також доступний зв’язок через онлайн-чат. Він доступний на тій же сторінці. Оператори доступні в режимі 24/7, відповіді на питання надходять негайно. Спілкування ведеться англійською. Щоб зв’язатися зі співробітниками через Live-чат, натисніть клавішу «Відкрити Чат».

Перевагою цього способу зв’язку є висока швидкість відповідей від співробітників. Якщо не вдається зв’язатися по гарячій лінії, ця технологія стане оптимальним рішенням.

Інші способи зв’язку

Букмекерська контора Bet365 також пропонує ще один спосіб зв’язку з фахівцями технічної підтримки – через звичайну пошту. Для цього потрібно відправити лист на фізичну адресу Сток-он-Трент, Стаффордшир, ST1 5SZ, Великобританія.

FAQ

Якою мовою ведеться спілкування з фахівцями саппорту в чаті?
Які проблеми вирішує техпідтримка букмекерської компанії Bet365?
Служба підтримки компанії Служба підтримки компанії
Live-чат
Live-чат
Є
Email
Email
support-eng@customerservices365.com
Телефон
Телефон
+44 1782 684757
Перейти на сайт
bet365.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі