Реєстрація та верифікація в Bet365

№6 у рейтингу
79/100
Bet365
bet365.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Першою умовою використання послуг офіційного сайту букмекерської компанії Bet365 є реєстрація акаунту. Контора пропонує всього один варіант створення профілю, коли користувачеві необхідно відразу вносити повні відомості про себе, тоді як вітчизняні букмекери часто надають кілька способів реєстрації.

Реєстрація

Як відкрити рахунок в БК Bet365

Щоб ініціювати процедуру створення облікового запису, слід натиснути на клавішу “Join now”. Далі знадобиться виконати ряд дій:

  • заповнити всі поля реєстраційної анкети;
  • вибрати один із варіантів повідомлень;
  • придумати чотиризначний код і запам’ятати його: він буде використовуватися, коли вирішите зв’язатися з фахівцями саппорту;
  • ввести промокод, завдяки якому ви зможете розраховувати на подарунок від Бет365;

Після заповнення кожного поля вам вдасться авторизуватися в особистому кабінеті.

Створення облікового запису заборонено людям, які не досягли 18 років. Відкривши обліковий запис, користувач погоджується із запропонованими правилами і автоматично підтверджує, що він досяг повноліття.

Отримати бонус

Після реєстрації в Bet365 від букмекерської компанії надійде пропозиція внести кошти на рахунок будь-яким доступним способом. Для клієнтів із СНД реєстрація на офіційному сайті букмекера Bet365 хороша тим, що є можливість внесення на баланс грошей із застосуванням затребуваних платіжних систем. Ви можете скористатися банківською картою і одним із безлічі гаманців, поширених в Україні.

Верифікація/ідентифікація в букмекерській конторі Bet365

БК Bet365 вимагає від користувачів пройти процедуру верифікації, яка є обов’язковою умовою користування сервісами майданчика. Коли реєстрація буде завершена, знадобиться завантажити скани посвідчень особи. Крім того, в будь-яку хвилину керівництво букмекерської контори може попросити надати додаткову документацію, що підтверджує володіння пластиковою карткою (якщо вона використовувалася при поповненні).

Ідентифікація в Бет365 із завантаженням сканів є класичною процедурою. Букмекер працює за принципом KYC (Know Your Client) – це обов’язкова вимога по ліцензії. Перевірка користувачів здійснюється для запобігання потоку неповнолітніх гравців, а також для уникнення спроб шахрайства. Наприклад, клієнт не має права мати на сайті кілька акаунтів. У цьому випадку адміністрація передбачає деякі санкції, включаючи закриття облікових записів і конфіскацію грошей.

Перейти на сайт

Часто задавані питання

Як зареєструватися на Bet365 з використанням мобільного гаджета?
Чи потрібна проходити ідентифікацію на сайті БК?
Чи дарує букмекерська компанія Bet365 бонуси за створення облікового запису на офіційному сайті?
Реєстрація
bet365.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі