Дзеркало і альтернативний доступ до Bet365

№6 у рейтингу
79/100
Bet365
bet365.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Бувають ситуації, коли сайт БК з тої чи іншої причини не працює. Якщо ви впевнені, що проблем з Інтернетом немає, а сайт компанії мав би працювати, варто спробувати знайти дзеркало Bet365.

Відвідати дзеркало

Чому блокують БК Bet365

В українських провайдерів немає ніяких підстав блокувати офіційний сайт букмекерської компанії Bet365. Тому цей ресурс не блокується провайдерами інтернету. Відсутність доступу до майданчика може бути наслідком технічних робіт або збоїв. Таке трапляється рідко, але допомогти в цій ситуації можуть офіційні дзеркала Бет365, що представляють собою точні копії основного сайту, створювані співробітниками контори.

Необхідність у таких «двійниках» може виникнути і за кордоном, оскільки в деяких країнах ліцензія цього букмекера не відповідає місцевому законодавству.

Відвідати дзеркало

Як знайти робоче дзеркало Bet365

Вам не потрібно займатися пошуками, адже співробітники цієї букмекерської компанії вже подбали про те, щоб у клієнтів постійно був доступ до робочих дзеркал. Вони прикріплюють актуальні посилання до листів із новинами ресурсу і промокодом. Потрібно тільки моніторити свою електронну пошту, куди регулярно надсилаються відповідні повідомлення.

Якщо ж вам не хочеться чекати, коли фахівці вишлють дзеркало Bet365, яке працює, ви можете взяти ініціативу в свої руки і написати операторам в чат або за адресою служби технічної підтримки. Досить просто повідомити, що вам потрібне посилання на не заблокований ресурс, щоб фахівці відразу надали альтернативну копію. Такий варіант навіть краще, оскільки так ви убезпечите себе на випадок несподіваних блокувань.

Якщо ж сайт був заблокований до того, як ви встигли попросити дзеркало, не потрібно поспішати і шукати актуальну адресу через пошукові системи. Ця дія може привести до неприємних наслідків, оскільки в інтернеті існують шахраї, які створюють ідентичні сайти для крадіжки особистих даних і грошових коштів користувачів. Якщо не хочете ризикувати, краще скористатися офіційними пабліком БК Bet365 в соцмережах або тематичними форумами.

Відвідати сайт

Як обійти блокування Bet365 без дзеркала

Дзеркало – не єдиний спосіб вирішення проблеми, пов’язаної з блокуваннями БК Bet365. Як альтернативне рішення можна скористатися наступними ефективними інструментами:

  • VPN-плагіни. Такі розширення досить встановити в браузері, щоб мати можливість заміни свого реального IP на IP-адресу хосту в іншій державі. Зазвичай на вибір надаються Нідерланди, Німеччина, Франція, США, Канада і Великобританія. Найпопулярнішими VPN-розширеннями вважаються friGate, Touch VPN і Zenmate.
  • Анонімайзери. Тут мова йде про спеціалізовані майданчики в інтернеті, де є окреме поле, куди потрібно скопіювати заблоковане посилання. Досить просто вставити туди DNS-адресу недоступного сайту і натиснути відповідну кнопку, щоб система відкрила цю платформу. Проблема в тому, що сьогодні не так багато анонімайзерів, які здатні ефективно відкривати все неробочі посилання.
  • Браузер Tor. Цей програмний продукт створювався ентузіастами для людей, що прагнуть анонімності в мережі. Браузер шифрує особисті дані користувачів інтернету, тому вони можуть безперешкодно відвідувати будь-які сайти. Недоліком цього способу є низька швидкість роботи, що не підійде бетторам, які віддають перевагу робити ставки у лайв, адже будь-яке зволікання може призвести до втрачених вигод.
  • Мобільний додаток. Співробітники букмекерської компанії Bet365 розробили спеціальний софт, який працює незалежно від браузера. Ця автономність допомагає зберігати доступ до сайту навіть за наявності блокувань.

Відвідати дзеркало

FAQ

Чим дзеркало Бет365 відрізняється від офіційного сайту букмекерської контори?
Як часто співробітники БК Bet365 висилають робочі посилання на пошту клієнтам?
Перейти на сайт
bet365.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі