Ставки і лінія Bet365

№6 у рейтингу
79/100
Bet365
bet365.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Дана букмекерська контора є найпопулярнішою в світі. Чималу роль в цьому зіграв авторитет компанії, але лінія Bet365 також заслуговує особливої ​​похвали. Беттори не стали б обирати цю контору, якби вона пропонувала невеликий вибір спортивних подій. У даній статті ми розглянемо, що являють собою лінія і розпис Бет365, а також розповімо, як робити ставки на цьому сайті.

Лінія і розпис Bet365

В середньому на сайті Бет365 налічується близько 30-35 спортивних дисциплін. Особливий акцент зроблений на популярних видах спорту, а також поширених на території Великобританії напрямках. Ще доступні парі на кіберспорт, лотереї і політику, також є окремий розділ, присвячений віртуального спорту.

Зробити ставку

Деталізація лінії також дуже хороша. Наприклад, вибравши «Великобританія» в розділі «Футбол», з’являться популярні, другорядні і навіть маловідомі змагання, на які bet365.com буде охоче приймати ставки.

Розпис БК Bet365 знаходиться на середньому рівні. Топові футбольні матчі налічують близько 100-200 ринків. Точна кількість не вказується в матч центрі. Перемикати маркети можна на вкладках під назвою події. Незважаючи на відносно невелику кількість виборів, є парі на кутові, картки, часові інтервали, особливі ставки і конструктор.

У баскетбольному розписі також є все, чого потребують досвідчені беттори. Букмекер, крім класичних результатів, дає поставити на статистику спортсменів, пропонує комбіновані парі та інші цікаві варіанти.

Отримати бонус

Лайв ставки в Бет365

Компанія відмінно реалізувала live-розділ. Навіть малопопулярні події отримали хороший розпис, не кажучи про топові матчі. Говорячи про функціонал, варто виділити наступні моменти:

  • Можливість звукових сповіщень про події в матчі. Досить клікнути на іконку дзвіночка і дати дозвіл в браузері, після чого букмекер буде сповіщати вас про все, що відбувається в грі в лайв режимі;
  • Продаж ставки (CashOut). Користувачі можуть продавати поставлені парі за умовами, запропонованими Бет365. Наприклад, якщо ви поставили на П1, а господарі в першому таймі ведуть 2:0, букмекер запропонує суму, яку він готовий виплатити вам миттєво. Вона буде трохи нижчою, в порівнянні з потенційним виграшем;
  • Трансляції матчів і статистика. Статистичні дані надаються майже до всіх подій, що йдуть в режимі реального часу. Якщо біля назви події розташована іконка «відео», це означає, що доступна трансляція.

Варто відзначити, що відеотрансляції відображаються за умови позитивного балансу на Бет365.

Коефіцієнти і маржа

Компанія стабільно входить до ТОПів кращих контор по котируваннях. Коефіцієнти в Bet365 мають середню маржу в розмірі 4,4%. Досить висока маржинальність закладена в футбол і теніс – по 6,3% і 6,4% відповідно. Однак букмекер добре подбав про любителів хокею і баскетболу, де значення маржі істотно кращі – 3,4% і 2,9%.

Для багатьох стане несподіванкою настільки висока маржинальність для футбольних матчів. На жаль це так. Як приклад можна розглянути гру відбору до Ліги Європи УЄФА – це досить серйозний турнір, на який більшість букмекерів намагаються знижувати маржу.

В даному випадку маржинальність ринку 1Х2 становить 9,8%, що досить багато, як для єврокубків, хоч і на початковій стадії.

Перейти на сайт

Як робити ставки в Bet365: покрокова інструкція

Якщо у вас ще немає облікового запису на сайті, зареєструйтесь на Бет365 і поповніть рахунок. Після цього перед вами відкриється можливість робити ставки.

Перейдіть в лінію і натисніть на коефіцієнти результатів, які хочете включити в купон ставки. Це може бути як одна подія, так і відразу декілька. По центру внизу з’явиться купон, який розкриється, як тільки ви клацнете по ньому.

Якщо гравцем вибрана тільки одна подія, навпроти неї відобразиться поле, в якому потрібно прописати суму ставки. Якщо результатів більше двох, навпроти них залишаться поля для одиночних ставок, але внизу з’явиться ще одне – для розміщення експресу. Пропишіть розмір парі і натисніть кнопку «Прийняти».

ФутболФутбол
БаскетболБаскетбол
ХокейХокей
ТенісТеніс
Середня маржа
Маржа
6.3%
2.9%
3.4%
6.4%
4.75%
Перейти на сайт
bet365.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі