Додатки Bet365

№6 у рейтингу
79/100
Bet365
bet365.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Міжнародний букмекерський ресурс Bet365.com користується великою популярністю у всьому світі через високі коефіцієнти і лояльне ставлення до вилочників. Букмекер заохочує великі парі і без проблем виплачує істотні суми виграшів.

Додаток Bet365 для Android або iOS забезпечує вільний доступ до ігрових ресурсів даної компанії. Але важливо знати, як його завантажити. Детально розберемо, де знайти і як встановити софт від цього букмекера.

Як завантажити Bet365 на Android

У Google Play Market софт реальних букмекерських ставок заборонений. Тому завантажити Бет365 на Андроїд можна тільки у вигляді apk-файлу, що надається букмекером на своєму сайті.

Для цього потрібно зайти зі смартфону на мобільну версію сайту Bet365.com. Прокрутіть початкову сторінку до підвалу. Там є кнопка “Додаток Bet365 для Android”. Натисніть на це посилання, після чого перейдете в розділ, де представлені різні програми від компанії. Виберіть програму для ставок на спорт і почніть завантаження інсталяційного файлу.

З’явиться вікно, яке попереджає, що ви хочете встановити програму з невідомого джерела, а це може бути небезпечно для пристрою. Небезпеки немає, адже софт скачується з офіційного сайту, тому сміливо давайте згоду і продовжуйте встановлення. Воно триває 1-2 хвилини, після чого програма готова до використання.

Як завантажити Bet365 на iOS

Якщо ви хочете грати в Бет365 з Айфону, то зі встановленням фірмового софту буде менше проблем. Відкрийте мобільну версію сайту букмекера і перейдіть у розділ програм для портативних гаджетів.

Там буде посилання на потрібну сторінку App Store. Завантаження і встановлення відбувається у штатному режимі.

Огляд функціональних можливостей

Бет365 – великий гемблінговий портал, де доступне встановлення різних додатків. Тут можна завантажити програми для гри в казино, покер-румах, на слотах, у лотереях та інші. Тому будьте уважні при переході в розділ додатків Bet365 на iOS та Андроїд. Завантажуйте програму, яка позначена заголовком “Sports”.

У ній доступні такі функціональні можливості:

  1. Реєстрація та поповнення рахунку. Для кожної країни підготовлена ​​своя реєстраційна форма і способи грошових переказів. В інтерфейсі є російська мова.
  2. Ставки на спорт і кіберспорт. У прематчевій та лайв-лінії легко знаходити потрібні турніри і змагання.
  3. Зв’язок з операторами техпідтримки. Для цього передбачено живий чат.
  4. Інформаційна підтримка. Зручний матч-центр, прямі відеотрансляції, календар майбутніх подій і результати матчів, що завершилися.
  5. Ставки на віртуальний спорт. Тут асортимент ігор представлений відомими і надійними провайдерами.
Версії та додатки Версії та додатки
Mobile
Android
iOS
Реєстрація
True
True
True
Поповнення та виплати
True
True
True
Трансляції
True
True
True
Онлайн чат
True
True
True
Перейти на сайт
bet365.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі