Особистий кабінет Bet365

№6 у рейтингу
79/100
Bet365
bet365.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Вхід в обліковий запис Bet365

Особистий кабінет фактично є офісом для кожного беттора. У цьому місці гравці повинні відчувати максимальний комфорт. Букмекерська контора Бет365 є провідним представником свого сегменту. Щодня мільйони клієнтів із різних куточків світу роблять спортивні ставки в цій конторі.

За допомогою розділу «Особистий кабінет» користувачі мають можливість встановлення лімітів по часу, який вони планують проводити в грі, максимального розміру програшу і деяких інших характеристик. Крім того, тут присутній розділ за допомогою консультантів, де можна отримати відповідь на свою проблему, що стосується гри в БК. Це вказує про турботу керівництва букмекера про своїх гравців.

Перейти на сайт

Перш ніж користувач зробить ставку, він повинен відкрити свій обліковий запис. Після введення свого логіну і пароля можна здійснювати будь-які дії по рахунку. Для запуску особистого кабінету Bet365 клацніть на піктограму з чоловічком поблизу від вашого ніку (у правому верхньому кутку екрану). Ви отримаєте можливість вибирати між операціями, які доступні власникам облікового запису.

Функціональні можливості особистого кабінету Bet365

Зареєстрованим гравцям, які зайшли в свій особистий кабінет, відкривається доступ до:

  • будь-яких фінансових операцій по рахунку;
  • можливості зміни адреси електронної пошти та пароля;
  • програми бонусних нарахувань;
  • управління новинною розсилкою;
  • історії грошових транзакцій та ставок.

На окрему увагу заслуговує розділ Responsible Gambling («Відповідальна гра»). В українських букмекерських компаніях цей напрямок погано розвиненим, тоді як у Великобританії він є важливою частиною діяльності БК.

Можливості особистого кабінету Бет365 мало чим відрізняються на тлі інших букмекерських компаній. У рубриці «Баланси» можна управляти рахунками кожного ігрового розділу (казино, спортивні ставки, покер). У секції «Рахунок» пропонується внести або відредагувати раніше внесені персональні дані і пройти верифікацію, яка є обов’язковою для всіх, хто планує знімати гроші.

На вкладці «Історія» можна проаналізувати історію всіх дій по вашому рахунку. Розділ «Бетбонуси» використовується для демонстрації активних бонусних пропозицій. У секції «Відповідальна гра» можна налаштувати обмеження по ігровому часу і депозиту, що має величезне значення для людей, які страждають на лудоманію.

Проблеми із входом в Bet365

Якщо у вас виникли труднощі з входом на сайт букмекерської контори Bet365, швидше за все, ви неправильно ввели особисті дані, які використовуються для авторизації. В цьому випадку потрібно дотримуватися уважності. Крім того, є ймовірність, що ви забули пароль. У цьому випадку скористайтеся стандартною процедурою відновлення пароля, пропонованою кожним сучасним букмекером.

Можливо, ви не можете увійти на сайт, так як керівництво букмекера запідозрило вас в мультиакаутінгу. Така ситуація спостерігається, якщо беттор раніше вже створював обліковий запис, але забув про це. Якщо букмекерська компанія виявить відразу кілька рахунків, вона може заблокувати їх, а всі гроші будуть конфісковані без можливості повернення.

Отримати бонус

Часто задавані питання

Що робити, якщо ви забули пароль від свого облікового запису?
Для чого потрібен розділ особистого кабінету «Відповідальна гра»?
Перейти на сайт
bet365.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі