Служба підтримки 1xBet

№4 у рейтингу
79/100
1xBet
1xbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус 100% до 3900 гривень по промокоду betline Бонус 100% до 3900 гривень по промокоду betline

Гаряча лінія 1xBet

Щоб зв’язатися зі співробітниками служби підтримки 1xBet по телефону, необхідно відвідати офіційний сайт БК, спуститися в самий низ головної сторінки і знайти розділ “Контакти”.

Тут вказано ряд способів, серед яких є і телефон гарячої лінії: 8-800-555-51-81. Телефонуйте на цей безкоштовний номер, якщо хочете отримати відповідь на свою проблему максимально швидко.

Оператори працюють в форматі 24/7, причому у компанії є свій call-центр, де працюють відразу кілька людей. У більшості випадків очікування не перевищують декількох хвилин.

Відвідати сайт

E-mail і онлайн-чат

Беттори можуть задати питання не тільки по телефону. Для зв’язку можна використовувати електронну пошту 1хБет, причому доступні відразу кілька адрес:

  • Загальні питання: info-en@1xbet-team.com;
  • Безпека: security-en@1xbet-team.com;
  • Рекламні питання: marketing@1xbet-team.com;
  • З приводу співпраці: b2b@1xbet-team.com.

Перевага спілкування електронною поштою полягає у можливості прикріпити скрін чи інший файл для більш докладного і розгорнутого опису ситуації. Однак якщо ви хочете отримати максимально швидку відповідь, найкраще писати в live-чат. Відповідне віконце можна відкрити у правому нижньому куті сайту, натиснувши на кнопку “Задати питання”.

Напишіть ваше повідомлення і відправте. Оператор негайно відреагує і надасть зрозумілу і вичерпну відповідь по вашій проблемі. Тут же можна оцінити роботу фахівця.

Інші способи зв’язку

Якщо і цих способів зв’язку мало, можете скористатися додатковими каналами. Наприклад, можна задати питання по WhatsApp 357 955 447 62 або в Viber за тим же номером. Також на сайті 1хБет є форма зворотного зв’язку, де досить вказати ім’я, контактну адресу електронної пошти і своє повідомлення. Далі підтвердіть, що ви не робот, і натисніть «Відправити». Співробітники нададуть відповідь на вказану електронну адресу.

FAQ

Які питання може вирішити техпідтримка 1xBet?
У якому ключі відбувається спілкування зі співробітниками в чаті?
Служба підтримки компанії Служба підтримки компанії
Live-чат
Live-чат
Є
Email
Email
info@1xbet-team.com
Телефон
Телефон
0 800 501 993
Перейти на сайт
1xbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі