Реєстрація та верифікація в 1xBet

№4 у рейтингу
79/100
1xBet
1xbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус 100% до 3900 гривень по промокоду betline Бонус 100% до 3900 гривень по промокоду betline

Як відкрити рахунок в БК 1xBet

Реєстрація на 1xBet забирає мінімум часу. Потрібно відкрити головну сторінку сайту букмекерської контори, де вам відразу буде запропоновано створити обліковий запис і отримати вітальний бонус в розмірі 3000 гривень (або 3900 грн з промокодом betline). Досить натиснути на кнопку реєстрації справа вгорі.

Тут доступні кілька способів проходження процедури, серед яких реєстрація в один клік, за телефонним номером, електронною поштою або авторизація за допомогою акаунтів в соціальних мережах. У першому випадку для створення профілю досить:

  • вказати громадянство (Україна);
  • вибрати валюту (гривні);
  • ввести промокод (з промокодом betline вітальний бонус збільшиться до 3900 грн);
  • натиснути на зелену кнопку «Зареєструватися».

Нас же цікавить варіант із реєстрацією на 1хБет через електронну пошту. Тут потрібно заповнити повноцінну анкету. Вибирайте країну, регіон, місто, валюту рахунку, адресу електронної пошти, телефонний номер, прізвище, ім’я, дату народження, вид документа і дату його видачі. Залишиться тільки придумати пароль і двічі його ввести (також потрібно заповнити поле «Повторити пароль»).

Якщо є бонусний код, вкажіть і його теж, після чого натисніть на кнопку «Зареєструватися». Система повідомить, що на вашу електронну адресу надіслано листа з посиланням для підтвердження реєстрації. Якщо ви не бачите лист в папці «Вхідні», перевірте папку «Спам». У повідомленні є посилання з кнопкою «Завершити реєстрацію».

Натисніть на неї, і ви будете перенаправлені на сторінку з оповіщенням про успішну активації облікового запису. Тут же ви дізнаєтеся номер свого рахунку в букмекерській компанії. Далі відкрийте головну сторінку, тисніть «Увійти», введіть авторизовані дані і натискайте на «Вхід». Залишиться тільки поповнити рахунок і грати.

Реєстрація

Верифікація / ідентифікація в букмекерській конторі 1xBet

Верифікація в 1xBet необхідна, щоб співробітники букмекерської контори переконалися, що профіль створений саме вами, а не шахраями, які використовують чужі особисті дані. Перевірка передбачає, в тому числі, і активацію телефонного номеру. Для цього відкрийте офіційний сайт і натисніть на кнопку «Особистий кабінет» в шапці головної сторінки. Далі ви побачите пропозицію про активацію телефону. Вона виділена червоним кольором на скріншоті.

Натисніть кнопку «Активувати». З’явиться вікно, де буде вказано введений на етапі реєстрації номер. Натисніть «Прив’язати». Далі введіть активаційний код, який надійде у вигляді SMS. З цього моменту ваш номер телефону вважається активованим.

Можливо, в майбутньому необхідно буде окремо висилати скани посвідчень особи для більш докладної перевірки. Як правило, ідентифікація в 1хБет потрібна при спробі вивести гроші. Для проходження процедури потрібно прикріпити якісні фотографії паспорту в особистому кабінеті. Конторі потрібен деякий час на ознайомлення з ними.

Відвідати сайт

Часто задавані питання

Як зареєструватися із використанням соцмереж?
Як бути, якщо після реєстрації на електронну пошту не надходить лист із посиланням?
Реєстрація
1xbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі