Дзеркало і альтернативний доступ до 1xBet

№4 у рейтингу
79/100
1xBet
1xbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус 100% до 3900 гривень по промокоду betline Бонус 100% до 3900 гривень по промокоду betline

Чому блокують БК 1xBet

Діяльність букмекера 1xBet ліцензована в Кюрасао, тому українські інтернет-провайдери не блокують доступ до цієї контори, так як порушень законодавства немає. Однак зайти на сайт не завжди можливо за кордоном. Причина полягає в невідповідності ліцензії цієї компанії законам, прийнятим у конкретній країні. Наприклад, ви можете заселитися в закордонний готель і спробувати пограти, але виявите, що сайт заблокований. Щоб уникнути таких неприємних моментів користуйтеся дзеркалами.

Як знайти робоче дзеркало 1xBet

Пошук робочого дзеркала не повинен перетворитися на проблему. Більш того, вам навіть не потрібно шукати. Просто підпишіться на розсилку новин у своєму особистому кабінеті. Співробітники БК 1xBet періодично створюють нові сайти-«двійники», щоб у гравців була можливість зберігати доступ до майданчика навіть в разі блокування офіційного сайту.

Якщо ви не хочете чекати, коли вам надішлють посилання, можете попросити його самостійно. Для цього напишіть в чат, і фахівці буквально через кілька секунд нададуть вам робочу копію. Найнебезпечніший варіант – спробувати знайти «клон» самостійно через пошукові системи.

Тут проблема в тому, що в інтернеті розвелося багато шахраїв, які крадуть особисті дані бетторів. Вони створюють сайти, чий дизайн у точності копіює оформлення оригіналу. Щоб не потрапити на такий фішинговий ресурс, бажано користуватися тільки офіційними дзеркалами, а їх може надати лише контора 1xBet. В крайньому випадку можна відвідати спільноти букмекерської контори в соціальних мережах, де періодично розміщуються посилання на альтернативні копії.

Відвідати дзеркало

Як обійти блокування 1xBet без дзеркала

Дзеркало не завжди доступно, і якщо у вас немає робочого посилання, або ви не можете його знайти, можна спробувати інші способи обходу блокування:

  • VPN-розширення. Цей варіант дуже зручний. Потрібно лише встановити безкоштовний софт у своєму браузері, вибрати країну, через яку будете заходити, і безперешкодно користуватися можливостями майданчика. Найзручнішими і ефективними VPN-плагінами вважаються Zenmate, Touch VPN і friGate.
  • Анонімайзери. Такі сайти зазвичай містять спеціальне поле, куди треба вставити посилання на заблокований ресурс. Сьогодні ця технологія використовується рідко, оскільки не так просто відшукати в інтернеті дійсно якісний анонімайзер.
  • Браузер Tor. Спеціальна програма, яка шифрує дані користувачів. Використовується для відвідування переважно Darknet. У браузера є один суттєвий мінус – він працює дуже повільно, а для бетторів час є критичним фактором.
  • Мобільний додаток. Програма працює окремо від браузера, тому блокування йому не страшні. Ви отримуєте в своє розпорядження колишні функції.

Відвідати сайт

FAQ

Коли без дзеркал не обійтися?
Якими дзеркалами потрібно користуватися?
Перейти на сайт
1xbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі