Ставки і лінія 1xBet

№4 у рейтингу
79/100
1xBet
1xbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус 100% до 3900 гривень по промокоду betline Бонус 100% до 3900 гривень по промокоду betline

Лінія і розпис 1xBet

Лінія є головною складовою букмекерської компанії 1xBet. Щоб відкрити її, натисніть на кнопку «Лінія» в шапці сайту.


Незважаючи на те, що у цій БК є безліч інших сервісів, саме букмекерська лінія користується максимальним попитом. Тут можна знайти кілька дисциплін, затребуваних для ставок: футбол, баскетбол, хокей, теніс, волейбол і навіть такі рідкісні різновиди, як троттінг, керлінг і флорбол. Ставки можна робити ординаром, системою або експресом.

Також присутня широка лінійка тоталізаторів, включаючи безкоштовний.
Лінія БК 1xBet розділена по турнірах і видах спорту. Також в ній є як окремі матчі, так і довгострокові варіанти ставок на:

  • тріумфаторів змагань;
  • зміну тренера в тій чи іншій команді;
  • переходи спортсменів з клубу в клуб;
  • бомбардирів.

Крім спортивних ставок, в лінії цієї контори представлені і неспортивні події. Наприклад, можна поставити на події зі світу кінематографу (переможців в різних номінаціях «Оскара»), політики (переможець виборів в тій чи іншій країні), культури та інших сфер.

Доступ до букмекерської лінії в 1xBet може бути отриманий різними способами. Найпопулярніший – вибрати цікавий спортивний різновид, змагання і гру в лівій частині сайту. Тут вгорі присутні топові матчі, під якими можна побачити фільтр, що відображає події, щодо яких є зацікавлення. У лінії представлений великий вибір видів спорту, змагань і ставок. До кожного матчу компанія пропонує сотні ринків не тільки в прематчі, але і в лайв. Найбільш затребуваним варіантом вважаються ставки на результати, тотали і фори. Однак є і ставки на статистику:

  • хто стане автором наступного голу;
  • з яким точним рахунком закінчиться гра;
  • скільки кутових або ударів в створ буде;
  • як багато жовтих або червоних карток покаже арбітр

Відвідати сайт

Лайв ставки в 1хБет

Кнопка, яка веде в розділ Live, знаходиться у верхньому меню.


Лайв розділ складається з декількох елементів: “Став на своїх”, “Multi-Live”, “Анонси Live”, “Кібер” і “Numbers game”. При натисканні на кнопку відкриється сторінка з матчами, які проходять в цю хвилину. Події, що йдуть в режимі реального часу, супроводжуються відеотрансляціями, докладною інфографікою і статистикою.

Коефіцієнти і маржа

Букмекерська компанія 1xBet відома своїми високими котируваннями, що вигідно вирізняє її на тлі конкурентів. Тільки невелика жменька БК може зрівнятися з даним букмекером за цим параметром. Високі коефіцієнти пов’язані з низькою маржею – комісією, яка закладається в кожну ставку. Ймовірно, ви звертали увагу, що на протилежні результати, наприклад, тотали менше і більше, 1хБет пропонує котирування 1.95 і 1.95, що є досить непоганим показником.

Найнижчий показник маржі пропонується для топових подій – єврокубкові ігри з футболу, матчі провідних чемпіонатів, NHL, NBA, турніри з серії «Великого шолому». Для таких змагань маржа нечасто буває більше 3%, проте це відноситься виключно до головних ставок – тоталів, виходів та фор. У випадку зі ставками з розпису, зокрема, на число кутових або точний рахунок, маржа виявиться вище – приблизно 5%.

Для не найпоширеніших серед бетторів змагань маржа в цій конторі може досягати 7-8%, хоча в середньому коливається на рівні 6%. Це викликано тим, що аналітики букмекерської компанії змушені витрачати набагато більше ресурсів на їх вивчення, і саме на цих маркетах БК максимально уразлива. Тому втрати доводиться компенсувати підвищенням маржі, але її розмір все одно не критичний на тлі конкурентів.

Зробити ставку

ФутболФутбол
БаскетболБаскетбол
ХокейХокей
ТенісТеніс
Середня маржа
Маржа
1.2%
4.3%
4.1%
3%
3.15%
Перейти на сайт
1xbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі