Служба підтримки 1win

№14 у рейтингу
55/100
1win
1win.pro
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус 500% до 27500 гривень по промокоду 1betline Бонус 500% до 27500 гривень по промокоду 1betline

Гаряча лінія 1win

Телефон служби підтримки: 8 (800) 301 77 89. Оператори розмовляють тільки російською мовою. Дзвінки безкоштовні для жителів Росії. Громадянам інших держав доведеться заплатити згідно із тарифом оператора на дзвінки в РФ. Час відповіді становить 1-5 хвилин. Співробітники саппорту 1він заслужили середніх оцінок за компетентність і ввічливість.

Відвідати дзеркало

E-mail і онлайн-чат

Свої звернення можна направити на електронну пошту contact@1win.xyz. Відповідають протягом 2 діб. Мінімальний час очікування, судячи з відгуків, становить 1 годину. Писати краще теж російською. Іноді відповідають і якщо відправити повідомлення англійською, але з цією мовою в операторів є певні проблеми і вони не завжди розуміють суть звернення клієнта.

Також на сайті є живий чат. Щоб скористатися ним, потрібно натиснути кнопку справа внизу будь-якої сторінки. У вікні, введіть своє повідомлення і натисніть кнопку відправлення або «Enter» на клавіатурі. Оператор відповість там же протягом 1-5 хвилин.

Відгуки про 1він показують, що оператори, які відповідають за e-mail і в чаті, теж заслуговують середніх оцінок за компетентність і ввічливість.

Інші способи зв’язку

Інших способів зв’язку із техпідтримкою 1win немає. Краще не намагатися писати в соціальних мережах. В інтернеті безліч шахрайських сторінок даної букмекерської контори. Яка з них справжня, зрозуміти практично неможливо.

Перейти на сайт

FAQ

Чи може звернутися в саппорт незареєстрований в 1він користувач?
Чи повинен клієнт платити за звернення?
Служба підтримки компанії Служба підтримки компанії
Live-чат
Live-чат
Є
Email
Email
contact@1win.xyz
Телефон
Телефон
8 (800) 301-77-89
Перейти на сайт
1win.pro
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі